Jonathan Majors od wielu lat zachowywał się agresywnie. Czy to koniec kariery aktora?

Radosław Krajewski
2023/07/01 18:00
4
0

Pojawiły się nowe doniesienia dotyczące Majorsa i jego problemów.

Pod koniec marca Jonathan Majors został oskarżony o stosowanie przemocy wobec swojej partnerki. Niedługo później w sprawie zabrały głos inne kobiety, które miały styczność z aktorem. Opowiedziały, że gwiazda Creeda III zachowywała się agresywnie również wobec ich. Jeżeli sąd uzna Majorsa winnym, to czeka go nawet rok więzienia, a także koniec jego kariery. Rozprawa sądowa odbędzie się dopiero w sierpniu, ale magazyn Rolling Stone już teraz przedstawił nowe fakty w sprawie, które szczegółowo ujawniają agresywne zachowanie Jonathana Majorsa wobec swoich partnerek i ludzi z bliskiego otoczenia.

Jonathan Majors od wielu lat zachowywał się agresywnie. Czy to koniec kariery aktora?

Jonathan Majors oskarżony przez kolejne osoby o stosowanie przemocy

Rolling Stone rozmawiało z kilkoma osoba, które potwierdziły, że aktor znęcał się fizycznie nad przynajmniej jedną ze swoich partnerek, a inną terroryzował emocjonalnie. Jedno ze źródeł podsumowało Majorsa, że wszyscy wiedzieli, że jest świetnym aktorem, ale również skłonną do przemocy osobą w życiu prywatnym.

Dziewięć różnych osób rozmawiało z magazynem o tym, jak Majors wykorzystywał emocjonalnie kobietę, z którą spotykał się w przeszłości. Kobieta przyznała, że był to trudny dla niej związek, który przerodził się w „emocjonalną torturę” i były momenty „bliskie przemocy”, w których aktor był „pełen wściekłości”.

Jonathan Majors jeszcze na studiach w Yale przejawiał agresywne zachowania. Niektóre osoby szybko to dostrzegły i nie są zaskoczone, że aktor ma teraz przez to problemy.

Nikt nie jest zaskoczony, że to wychodzi na jaw. Zawsze wydawało mi się, że to kwestia czasu, ponieważ jego zachowanie nigdy się nie zmieniło. Jest złym gościem, a teraz go to po prostu dopadło.

GramTV przedstawia:

Prawnik aktora wydał oświadczenie, komentując artykuł w Rolling Stone.

Jonathan Majors stanowczo zaprzecza fałszywym zarzutom magazynu Rolling Stone, jakoby fizycznie, werbalnie lub emocjonalnie znęcał się nad kimkolwiek, nie mówiąc już o swoich byłych partnerkach. Zarzuty są całkowicie oparte na pogłoskach, ponieważ żadna z wymienionych partnerek nie były chętne do współpracy z Rolling Stone, co wskazuje na ich jawny fałsz – powiedział jego adwokat, Dustin A. Pusch.

Zachowanie Jonathana Majorsa było kwestionowane również na planach wielu produkcji. Aktor miał być agresywny, a dwóch członków obsady jednego z jego ostatnich filmów twierdzi, że Majors miał popchnąć jedną z osób na planie i fizycznie zastraszać drugą, krzycząc na nich, co doprowadziło do skargi skierowanej do producentów filmu. Prawnik aktora tłumaczy, że Majors stosuje metodyczne aktorstwo i takie sytuacje mogą być niewłaściwie interpretowane.

Zarzuty, że Majors fizyczny lub emocjonalnie zastraszał kogokolwiek na jakimkolwiek planie filmowym, są całkowicie fałszywe. Każdy, kto pracował z panem Majorsem, wie, że stosuje wciągający styl metodycznego aktorstwa i chociaż czasami można to źle zinterpretować jako chamstwo, ci, którzy znają pana Majorsa i pracują w branży, poświadczyli jego oddanie swojemu rzemiosłu jako jak również jego życzliwość.

Komentarze
4
Yarod
Gramowicz
02/07/2023 00:30
Yosar napisał:

Duże prawdopodobieństwo że gość rzeczywiście jest skłonny do przemocy jeśli ciągnie się to za nim dość długo.

Ale że wykorzystywał emocjonalnie kobietę? Gdyby to miał być powód do czegokolwiek, to połowa kobiet powinna być na cenzurowanym. Przynajmniej pieniędzy od niej nie brał w przeciwieństwie do nich (określenie simp nie wzięło się z powieści fantasy).

Tu proponuję ostrożnie, żyjemy w takich smutnych czasach, że wystarczy być bardziej ekspresyjnym w wymowie lub, na przykładzie Henia Cavila ciągnąc w stronę którą nie odpowiada "władzom" i zostaniesz nazwany toksycznym, czy tam agresywnym. Miałem okazję samemu być o to posądzonym, moja winą było to że mam dość donośny głos (nikomu nie przylałem, ani nie obraziłem, bez wulgaryzmów itp), całość oczywiście padła, ale co się na wk....iałem to moje. Naturalnie jakąkolwiek przemoc należy piętnować, ale warto jednak mieć pewien dystans.

Yosar
Gramowicz
01/07/2023 19:39

Duże prawdopodobieństwo że gość rzeczywiście jest skłonny do przemocy jeśli ciągnie się to za nim dość długo.

Ale że wykorzystywał emocjonalnie kobietę? Gdyby to miał być powód do czegokolwiek, to połowa kobiet powinna być na cenzurowanym. Przynajmniej pieniędzy od niej nie brał w przeciwieństwie do nich (określenie simp nie wzięło się z powieści fantasy).

FallingStickman
Gramowicz
01/07/2023 18:37

Zabrakło wam w artykule słowa "rzekomo".
Trwa Wczytywanie