Jakich postaci zabraknie w Avengers 5? Scenarzysta podaje konkretnych bohaterów

Radosław Krajewski
2023/03/02 14:30

Poznaliśmy również listę pierwszych postaci, których nie zabraknie w filmie.

Już za dwa lata do kin trafi kolejna odsłona Avengersów, w której dojdzie do wielkiego pojedynku z Kangami, którzy zostali wprowadzi do uniwersum w Ant-Man i Osa: Kwantomania. Wcześniej pojawiły się plotki, według których jedna z ważniejszych postaci ma zginąć w Avengers: The Kang Dynasty. Teraz scenarzysta widowiska, Jeff Loveness, ujawnił kilka nowych informacji o piątej części serii, w tym potwierdził, jakich bohaterów zobaczymy na dużym ekranie.

Jakich postaci zabraknie w Avengers 5? Scenarzysta podaje konkretnych bohaterów

Fantastyczna Czwórka i Blade nie staną do pojedynku z Kangiem

W rozmowie z serwisem Polygon Loveness zasugerował, że oprócz tak podstawowych bohaterów, jak Thor, Ant-Man oraz Spider-Man, zobaczymy również Daredevila, Hawkeye’a oraz Moon Knighta. Nie zabraknie także Yeleny granej przez Florence Pugh, a także Shuri, czyli nowej Czarnej Pantery.

Niestety w Avengers: The Kang Dynasty nie będzie Fantastycznej Czwórki, a także Blade’a i X-Menów. Filmy o tych postaciach dopiero są w produkcji i najwyraźniej Marvel nie chce tak szybko wykorzystywać tych bohaterów do walki z tak potężnym przeciwnikiem, jak Kang. Niewykluczone, że zarówno Fantastyczna Czwórka, jak i Blade pojawią się w szóstej części serii, czyli Avengers: Secret Wars.

Wiem, że robią Fantastyczną Czwórkę, ale to jest ich własna kwestia. Jestem największym facetem X-Men na świecie. Myślę, że oszczędzają ich. Ale Avengersi są w tarapatach. Dużo się dzieje z Kangiem. Mają aż nadto, aby sobie poradzić ze wszystkim.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że premierę Avengers: The Kand Dynasty wyznaczono na 2 maja 2025 roku.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!