It Takes Two wciąż świetnie się sprzedaje. Twórcy mają się czym pochwalić

Patrycja Pietrowska
2024/03/27 08:50
1
0

Z okazji 3. urodzin It Takes Two twórcy chwalą się najnowszym wynikiem sprzedażowym gry.

Na początku lutego ubiegłego roku It Takes Two mogło pochwalić się rewelacyjnym wynikiem sprzedażowym. Twórcy przekazali wówczas, że sprzedaż gry przekroczyła 10 milionów egzemplarzy. Nieco ponad rok później deweloperzy z Hazelight Studios świętują 3. urodziny produkcji i po raz kolejny dzielą się dobrymi wiadomościami.

It Takes Two wciąż świetnie się sprzedaje. Twórcy mają się czym pochwalić

It Takes Two sprzedało się w liczbie 16 milionów egzemplarzy

26 marca minęły już 3 lata od momentu debiutu It Takes Two na rynku. W związku z tym wydarzeniem twórcy postanowili podzielić się w mediach społecznościowych świetnymi informacjami. Okazuje się bowiem, że produkcja sprzedała się w liczbie 16 milionów egzemplarzy.
Dodatkowo Hazelight Studios wspomina, że w tytuł zagrało ponad 30 milionów osób. Platformówka trafiła zatem do naprawdę szerokiego grona odbiorców, zdobywając uznanie nie tylko wśród krytyków (ocena na poziomie 88/100 w serwisie Metacritic), ale i graczy. It Takes Two na platformie Steam posiada ponad 130 tysięcy recenzji, z czego aż 95% zachwala produkcję.
Na zakończenie przypominamy, że It Takes Two jest dostępne na PC oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Tytuł zadebiutował 26 marca 2021 roku.
Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
jakubcjusz
Gramowicz
27/03/2024 09:02

No i dobrze. Gra jest fantastyczna.