Idris Elba w pierwszym zwiastunie serialu Hijack od Apple TV+

Krzysztof Żołyński
2023/05/26 07:45

Apple TV+ opublikowało pierwszy zwiastun ciekawie zapowiadającego się serialu Hijack. Główną rolę zagra w nim Idris Elba.

Najnowszy serial Apple TV+ z Idrisem Elbą w roli głównej zostanie zrealizowany w konwencji historii pokazywanej w czasie rzeczywistym. Będzie się na niego składało siedem godzinnych odcinków, przedstawiających wydarzenia związane z porwaniem samolotu. Hijack to pozycja obowiązkowa dla każdego fana thrillerów.

Idris Elba w pierwszym zwiastunie serialu Hijack od Apple TV+

Idris Elba wciela się w rolę Sama Nelsona, doświadczonego negocjatora, którego zadaniem jest uratowanie dziesiątek pasażerów uwięzionych w porwanym samolocie. Chociaż brakuje informacji o tym, co motywuje terrorystów do uprowadzenia samolotu z Elbą na pokładzie, to wiadomo, że lot ma potrwać siedem godzin i dlatego twórcy serialu postanowili przekształcić go w siedmioodcinkowy miniserial czasu rzeczywistego. Format ten znakomicie sprawdził się w kilku porywających thrillerach akcji, a najbardziej docenionym z nich były 24 godziny. Serial ten został obsypany nagrodami, a konwencją zainteresowało się wielu twórców.

GramTV przedstawia:

Hijack pojawi się na platformie Apple TV+ 28 czerwca.

Idris Elba w pierwszym zwiastunie serialu Hijack od Apple TV+

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!