Hyenas na nowym wideo. Twórcy prezentują jedną z postaci

Jakub Smolak
2023/03/25 09:30

Deweloperzy przypominają również o możliwości zapisania się do testów.

Hyenas to propozycja od studia Creative Assembly, a pieczę wydawniczą nad produkcją sprawuje firma SEGA. Jest to sieciowy i nastawiony na grę kooperacyjną FPS, w którym gracze wcielą się w postacie charakterystycznych odmieńców. Na najnowszym wideo możemy przyjrzeć się bliżej jednemu z bohaterów.

Hyenas na nowym wideo. Twórcy prezentują jedną z postaci

Hyenas – Hero-Ki

Bohaterem trailera jest Hero-Ki, który posiada zdolność do szybkiej i całkowitej zmiany swojego wyglądu, dzięki czemu z łatwością może przybrać postać rywala. Jego naturalna forma inspirowana jest natomiast postacią słynnego Sonica.

„Na Ziemi Hero-Ki, dzięki cosplayowi i swojej aktywności charytatywnej, był niejako celebrytą, jednak po ewakuacji na Skazę musiał wykorzystać swoje umiejętności w kierunku bardziej nikczemnych działań. Hero-Ki uzbrojony jest w odpowiednio zmodyfikowaną kamerę, by przechwycić obraz celu i go cosplayować, może wykorzystywać swoje zamiłowanie do przebrań, by unikać zagrożeń i posiłkować się otoczeniem. Tylko najbardziej spostrzegawczy rywale będą w stanie dostrzec wskazówki sugerujące prawdziwą tożsamość Hero-Ki” – czytamy w opisie postaci.

Tym samym twórcy przypominają o możliwości wzięcia udziału w testach alfa. Jeśli chcecie spróbować się na nie zapisać, zapraszamy pod ten adres. Na koniec przypomnijmy, że Hyenas ma zadebiutować na rynku jeszcze w tym roku. Gra będzie dostępna na PC oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series S/X.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!