Hot Wheels Unleashed 2: Turbocharged zapowiedziane. Zwiastun i data premiery

Mikołaj Ciesielski
2023/06/01 09:30
0
0

Milestone szykuje kolejną grę wyścigową dla miłośników Hot Wheels.

W połowie kwietnia studio Milestone pochwaliło się statystykami i wynikami sprzedaży Hot Wheels Unleashed. Wczoraj natomiast włoski zespół podzielił się kolejnymi informacjami, które powinny zainteresować miłośników wspomnianej marki. Deweloperzy zapowiedzieli bowiem Hot Wheels Unleashed 2: Turbocharged, czyli kolejną zręcznościową grę wyścigową na licencji Hot Wheels.

Hot Wheels Unleashed 2: Turbocharged zapowiedziane. Zwiastun i data premiery

Milestone prezentuje Hot Wheels Unleashed 2: Turbocharged

Milestone poinformowało, że Hot Wheels Unleashed 2: Turbocharged zadebiutuje na rynku dokładnie 19 października 2023 roku. Zapowiedzi towarzyszył również zwiastun, który znajdziecie na dole wiadomości. Deweloperzy ujawnili również, że we wspomnianej produkcji pojawi się kampania dla jednego gracza, która zaoferuje „zupełnie nową przygodę z oryginalną fabułą”.

Najbardziej odlotowe auta świata powracają, żeby wznieść frajdę na nowy poziom! Ścigaj się ponad 130 pojazdami z nową, szaloną mechaniką i wypróbuj ich nowe rodzaje. Można też budować własne tory z oszałamiającym otoczeniem i grać w różnych trybach samemu lub przez sieć – informuje opis gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Na koniec warto dodać, że Hot Wheels Unleashed 2: Turbocharged zmierza na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat wspomnianej na początku wiadomości pierwszej części, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Recenzja Hot Wheels: Unleashed - mały świat wielkich wyścigów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!