Horizon: Forbidden West otrzyma dodatek? Tak sugeruje wpis aktora na Twitterze

Maria Wawrzyniak
2022/10/01 17:30

Aktor wcielający się w rolę Sylensa w grze – Lance Reddick – zdradził, że bierze udział w nowej sesji motion capture.

Lance Reddick, czyli aktor, który wcielił się w rolę Sylensa w grze Horizon: Forbidden West, udostępnił nowy wpis na swoim oficjalnym profilu na Twitterze, w którym zdradził, że bierze udział w nowej sesji motion capture. Jak nietrudno się domyślić, tweet wywołał całkiem spore zamieszanie wśród miłośników produkcji studia Guerrilla Games i został bardzo szybko usunięty. W internecie nic jednak nie ginie; użytkownicy zdążyli wykonać zrzut ekranu, który możecie zobaczyć poniżej.

Horizon: Forbidden West otrzyma dodatek? Tak sugeruje wpis aktora na Twitterze

Dodatek do Horizon: Forbidden West? Plotki

Warto w tym momencie zauważyć, że nie jest to pierwszy tego typu przypadek. Wcześniej udział w kręceniu scen motion capture brała Peggy Vrijens grająca Aloy. Społeczność gry podejrzewa, iż gra może za jakiś czas otrzymać rozszerzenie fabularne, co byłoby mimo wszystko całkowicie zrozumiałym posunięciem ze strony studia Guerrilla Games. Pamiętajmy, że poprzednia część, czyli Horizon: Zero Dawn, również otrzymała swój pierwszy dodatek – The Frozen Wilds – niecały rok po premierze.

Przypomnijmy jeszcze na koniec, że Horizon: Forbidden West zadebiutowało na rynku 18 lutego na konsolach PlayStation 4 oraz PlayStation 5. Pierwsza część, czyli Horizon: Zero Dawn, zadebiutowała 28 lutego 2017 roku na konsoli PlayStation 4. Na komputerach osobistych pojawiła się 7 sierpnia 2020 roku. Zainteresowanych zapraszamy do lektury naszej recenzji najnowszej odsłony.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!