High on Life to największa premiera third-party w historii usługi Game Pass

Mikołaj Ciesielski
2022/12/21 12:20

Produkcja studia Squanch Games może pochwalić się również tytułem największej premiery Xbox Game Pass w 2022 roku.

High on Life to największa premiera third-party w historii usługi Game Pass

Wczoraj informowaliśmy Was, że High on Life – humorystyczny FPS od studia Squanch Games, którego współzałożycielem jest jeden z twórców serialu Rick & Morty – radzi sobie świetnie na konsolach Xbox oraz na platformie Steam. Okazuje się jednak, że to nie koniec sukcesów. Wspomniany tytuł podbił bowiem również Game Passa, stając się największą premierą third-party w historii usługi Microsoftu.

High on Life podbiło Game Passa. Microsoft chwali się sukcesem gry Squanch Games

Powyższa wiadomość została przekazana na oficjalnej stronie marki Xbox, gdzie poinformowano również, że High on Life jest także największą premierą Xbox Game Pass w 2022 roku oraz największą premierą wśród wszystkich gier posiadających wyłącznie tryb single-player w historii usługi. Wyniki – jak podkreśla Microsoft – są mierzone na podstawie zaangażowania graczy i liczby spędzonych w danej produkcji godzin w ciągu pierwszych pięciu dni od premiery.

To był pierwszy raz, kiedy udostępniliśmy naszą grę w usłudze Game Pass. Jesteśmy zachwyceni reakcją graczy, dzięki którym nasza produkcja jest obecnie najpopularniejszym tytułem w Game Pass. Squanch Games powstało, ponieważ chcieliśmy tworzyć gry, w które sami chcielibyśmy zagrać – dzięki usłudze Game Pass możemy dotrzeć do graczy, którzy również chcą grać w takie tytuły – powiedział Mike Fridley, dyrektor studia i dyrektor operacyjny w Squanch Games.

High on Life to niesamowicie wyjątkowy tytuł, którym ekscytowaliśmy się od dawna. Fantastycznie jest widzieć, że tak wielu abonentów Game Passa decyduje się zagrać w grę w momencie jej premiery, by osobiście poznać historię przygotowaną przez Squanch Games tuż przed świętami – dodaje Matt Percy dyrektor generalny ds. planowania treści w firmie Xbox.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że High on Life dostępne jest na PC, Xbox One i Xbox Series X/S. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat produkcji studia Squanch Games, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Recenzja High on Life – nowe wcielenie Ricka & Morty’ego.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!