High on Life debiutuje dzisiaj w Xbox Game Pass. Zobaczcie premierowy zwiastun

Mikołaj Ciesielski
2022/12/13 09:20

Deweloperzy ze studia Squanch Games przypominają o debiucie swojej produkcji.

High on Life debiutuje dzisiaj w Xbox Game Pass. Zobaczcie premierowy zwiastun

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami na rynku debiutuje dziś High on Life, czyli humorystyczny FPS od studia Squanch Games, którego współzałożycielem jest Justin Roiland – jeden z twórców serialu Rick i Morty. Deweloperzy postanowili uczcić premierę swojej produkcji i opublikowali okolicznościowy zwiastun, w którym nie brakuje fragmentów rozgrywki i przedstawienia aktorów głosowych.

Dziś premiera High on Life w Xbox Game Pass

High on Life doczekało się już pierwszych recenzji, w których tytuł chwalony jest przez część dziennikarzy m.in. za satysfakcjonujące walki z bossami, ciekawy setting oraz ekscytującą akcję. W oczach niektórych na pochwałę zasłużył również scenariusz. Produkcja studia Squanch Games nie jest oczywiście tytułem dla każdego, ale jedno jest pewne – abonenci Xbox Game Pass nie powinni przechodzić obok niego obojętnie.

Z pomysłu Justina Roilanda powstało High On Life. Ludzkości zagraża kartel kosmitów, który chce wytworzyć narkotyki z ludzi. Od ciebie zależy, czy uratujesz gadające bronie i połączysz z nimi siły, pokonasz Garmantuousa i jego gang oraz czy ocalisz świat! – czytamy w opisie gry na Steam.

Przypomnijmy, że High on Life debiutuje dziś na PC, Xbox One, Xbox Series X/S oraz w usłudze Xbox Game Pass. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami ukończenie głównego wątku fabularnego powinno zająć graczom od 10 do 12 godzin. Chęć odkrycia wszystkich tajemnic znacząco wydłuży jednak czas zabawy.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
Jason12
Gramowicz
14/12/2022 18:13

​Game pass ostatnio coraz lepsze rzeczy wrzuca, długo zwlekałem, ale wrzucili w media expert fajną ofertę. Idealnie wolne niedługo to się pogra więcej.