Gwiazdor kina akcji dołączy do uniwersum Wiedźmina. Zagra w nowym spin-offie

Radosław Krajewski
2023/05/25 12:45

Duże nazwisko znajdzie się w obsadzie nowego serialu z uniwersum Wiedźmina od Netflixa.

Netflix powoli przygotowuje się do premiery trzeciego sezonu Wiedźmina, który zadebiutuje na platformie już za miesiąc. Jak ujawniła niedawno showrunnerka Lauren Schmidt Hissrich, twórcy mieli możliwość zakończenia serialu wraz z odejściem Henry’ego Cavilla. Nie zdecydowali się jednak na tę opcję, chcąc dokończyć rozpoczętą historię. Oprócz czwartego sezonu Wiedźmina w przygotowaniu jest jeszcze spin-off opowiadający o Szczurach. Zdjęcia do serialu rozpoczęły się już w RPA, a do obsady produkcji prawdopodobnie dołączył wielki gwiazdor kina akcji lat 80. i 90.

Gwiazdor kina akcji dołączy do uniwersum Wiedźmina. Zagra w nowym spin-offie

Dolph Lundgren prawdopodobnie dołączył do spin-offu Wiedźmina

Serwis Redanian Intelligence poinformował, że do obsady Szczurów dołączy Dolph Lundgren. Aktor znany z Rocky’ego IV, Uniwersalnego żołnierza, serii Niezniszczalni, a ostatnio z Aquamana, powiedział w wywiadzie dla Aftonbladet, że obecnie przebywa w RPA, gdzie kręci nowy serial. Choć nie padła konkretny tytuł, to istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że chodzi właśnie o produkcję z uniwersum Wiedźmina. Tym bardziej że jest to w tej chwili jedyny plan dużego i głośnego serialu w RPA.

GramTV przedstawia:

Niestety nie ujawniono, kogo zagra Dolph Lundgren. Na potwierdzenie tych informacji będziemy musieli trochę poczekać. W obsadzie serialu znaleźli się: Bena Radcliffe’a (Giselher), Christelle Elwin (Mistle), Fabiana McCalluma (Kayleigh), Juliettę Alexandrę (Reef), Connora Crawforda (Asse) oraz Aggy K. Adams (Iskra).

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!