Green Hell wciąż cieszy się dużym zainteresowaniem. Znamy nowe wyniki sprzedaży

Mikołaj Ciesielski
2022/07/09 15:00
0
0

Pecetowa wersja produkcji studia Creepy Jar jeszcze w tym roku ma doczekać się kolejnego dużego dodatku.

Green Hell wciąż cieszy się dużym zainteresowaniem. Znamy nowe wyniki sprzedaży

W zeszłym miesiącu Green Hell doczekało się wersji VR. Deweloperzy ze studia Creepy Jar nie powiedzieli jednak ostatniego słowa i zamierzają dalej rozwijać swoją produkcję. Zgodnie z przekazanymi informacjami jeszcze w tym roku na komputerach osobistych pojawić ma się bowiem kolejny duży dodatek pt. Animal Husbandry. Użytkownicy konsol PlayStation 4 i Xbox One w najbliższej przyszłości mogą się natomiast spodziewać premiery trzeciej części DLC Spirits of Amazonia.

Powoli finalizujemy prace nad Animal Husbandry, kolejnym dużym dodatkiem na PC przewidzianym w roadmapie Green Hell na rok 2022. Równolegle pracujemy też nad portowaniem Spirits of Amazonia 3 na konsole PlayStation 4 i Xbox One” – informuje Krzysztof Kwiatek, prezes zarządu Creepy Jar S.A.

Jednocześnie twórcy podzielili się nowymi wynikami sprzedaży swojej produkcji. Okazuje się, że skumulowana sprzedaż brutto gry Green Hell na PC oraz konsolach PlayStation i Xbox – bo do tych wersji Creepy Jar posiada prawa wydawnicze – przekroczyła 3,5 mln egzemplarzy. Deweloperzy podkreślają również zainteresowanie tytułem na Steam, gdzie produkcję do swojej listy życzeń przypisało 1,19 mln użytkowników (stan na 8 lipca 2022 roku).

Na koniec przypomnijmy, że pełna wersja gry Green Hell zadebiutowała na rynku we wrześniu 2019 roku na komputerach osobistych. Obecnie tytuł dostępny jest również na konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat produkcji studia Creepy Jar, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Recenzja Green Hell, czyli świetnej polskiej gry, której premiera przeszła bez echa.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!