Polski survival Green Hell debiutuje na VR. Zobaczcie rozgrywkę

DK
2022/06/11 08:40
0
0

Wytwarzamy narzędzia, budujemy schronienia i leczymy rany.

Green Hell zadebiutowało na pecetach w 2019, a niedawno tytuł trafił też na konsole PS4 i Xbox One. Teraz przyszedł czas na wirtualną rzeczywistość. 9 czerwca gra pojawiła się na Steamie. Natomiast podczas Upload VR Showcase, które miało miejsce w piątek, zaprezentowano świeży gameplay z wersji na VR. Filmik obejrzycie na dole.

Zainteresowanych zakupem gry i przetestowaniem jej na własnej skórze odsyłamy na stronę Green Hell VR na platformie Valve. Survival kosztuje tam obecnie 80,99 złotych (wliczając w to 10-procentowy rabat).

W Green Hell wcielamy się w antropologa Jake'a Higginsa, który trafia do tropikalnych lasów w Amazonii. Bohater próbuje przetrwać w dziczy, mając do dyspozycji jedynie smartwatch, plecak i przewodnik przetrwania – i przy okazji musi dowiedzieć się, jak się tam znalazł. Na stronie tytułu na Steamie czytamy:

Green Hell VR to najbardziej złożona i autentyczna gra survivalowa dla VR. Produkcja wiernie odtwarza niebezpieczne warunki panujące w amazońskiej dżungli. Zostawiony samemu sobie, nigdy nie będziesz czuł się bezpiecznie. Aby przetrwać, musisz zmierzyć się ze swoimi słabościami. Utrzymanie głodu, pragnienia, zmęczenia i zdrowia psychicznego na odpowiednim poziomie będzie integralną częścią Twojej podróży.

GramTV przedstawia:

A ponieważ nie mamy żadnej pomocy z zewnątrz, sami musimy nauczyć się funkcjonować w trudnych warunkach. I tak wytwarzamy narzędzia i broń, budujemy sobie schronienia i leczymy brzydkie zranienia.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!