GreedFall 2: The Dying World na nowym zwiastunie. Pierwsze fragmenty rozgrywki

Mikołaj Ciesielski
2024/05/17 10:10
0
0

Nowe RPG od studia Spiders jeszcze w tym roku zadebiutuje we wczesnym dostępie.

Jakiś czas temu studio Spiders podzieliło się szczegółami na temat wczesnego dostępu i planami rozwoju GreedFall 2: The Dying World. Premiera gry w Early Access zbliża się wielkimi krokami, dlatego też deweloperzy – wspólnie z firmą Nacon – postanowili przypomnieć graczom o wspomnianym tytule. W sieci pojawił się bowiem nowy zwiastun nadchodzącej kontynuacji GreedFall.

GreedFall 2: The Dying World na nowym zwiastunie. Pierwsze fragmenty rozgrywki

GreedFall 2: The Dying World na pierwszych fragmentach rozgrywki. Nowy zwiastun nadchodzącego RPG studia Spiders

Najnowszy zwiastun GreedFall 2: The Dying World skupia się na prezentacji postaci nazywanych Doneigada – obrońców wyspy Teer Fradee, z której pochodzić będzie sterowana przez gracza postać. W materiale zamieszczono również kilka fragmentów rozgrywki. Zainteresowani mają więc okazję sprawdzić, jak nadchodząca produkcja studia Spiders prezentuje się w akcji.

Udostępnione przez deweloperów ujęcia pokazują walkę, eksplorację, a także rozmowy z postaciami niezależnymi. Niestety to tylko kilka krótkich fragmentów. Wygląda na to, że na dłuższy gameplay z GreedFall 2: The Dying World trzeba będzie jeszcze trochę poczekać.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że GreedFall 2: The Dying World ma zadebiutować we wczesnym dostępie latem tego roku. Dokładna data premiery nie jest jednak jeszcze znana. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami pełna wersja nadchodzącej produkcji studia Spiders trafi nie tylko na komputery osobiste, ale także na konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!