GreedFall 2 ze szczegółami na temat wczesnego dostępu. Mamy też plany rozwoju

Mikołaj Ciesielski
2024/03/08 09:10
1
0

Deweloperzy ze studia Spiders dzielą się kolejnymi ważnymi informacjami na temat swojej produkcji.

W trakcie Nacon Connect 2024 ujawniono przybliżoną datę premiery GreedFall 2: The Dying World. Zgodnie z przekazanymi informacjami wspomniany tytuł dostępny będzie początkowo w ramach wczesnego dostępu na Steam. Deweloperzy ze studia Spiders postanowili natomiast podzielić się szczegółami na temat zawartości, która na start trafi w ręce graczy, a także ujawnili dalsze plany rozwoju swojej produkcji.

GreedFall 2 ze szczegółami na temat wczesnego dostępu. Mamy też plany rozwoju

GreedFall 2: The Dying World z planami rozwoju we wczesnym dostępie

W momencie premiery GreedFall 2: The Dying World we wczesnym dostępie gracze otrzymają dostęp do początkowych etapów gry i historii. Użytkownicy będą mieli okazję stworzyć własną postać, a także wybrać jej startowe umiejętności. Deweloperzy ze studia Spiders zapowiadają również, że w trakcie rozgrywki będzie można odwiedzić trzy regiony – Teer Fradee, Thynia oraz Uxantis.

Od momentu premiery GreedFall 2: The Dying World we wczesnym dostępie gracze będą mogli także cieszyć się nowym systemem regionalnych zadań i lochów. Użytkownicy poznają również pierwszych towarzyszy, którzy – zgodnie z zapowiedziami twórców – będą stanowić „ważną część drużyny”. Czego natomiast można spodziewać się w kolejnych tygodniach?

GramTV przedstawia:

Deweloperzy ze studia Spiders zapewniają, że zamierzają regularnie publikować aktualizację wprowadzające nową zawartość. Zgodnie z przekazanymi informacjami w GreedFall 2: The Dying World mają pojawić się m.in. nowi towarzysze oraz regiony. W ramach wczesnego dostępu gra zostanie rozbudowana także o dodatkowe zadania i misje główne. Gracze mogą także liczyć na nowe umiejętności i opcje personalizacji, a także „wiele więcej” atrakcji.

GreedFall 2: The Dying World z planami rozwoju we wczesnym dostępie, GreedFall 2 ze szczegółami na temat wczesnego dostępu. Mamy też plany rozwoju
Steam

Studio zapowiada, że będzie brać pod uwagę opinie graczy zarówno dotyczące różnego rodzaju problemów, jak i zawartości. Deweloperzy informują również, że w trakcie wczesnego dostępu użytkownicy będą mieli okazję zapoznać się z około 30% ostatecznej wersji GreedFall 2: The Dying World. Fani będą także regularnie informowani o aktualizacjach i dalszych planach rozwoju.

Na koniec przypomnijmy, że GreedFall 2: The Dying World ma zadebiutować we wczesnym dostępie latem tego roku. Dokładna data premiery nie jest jednak jeszcze znana. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami pełna wersja nadchodzącej produkcji studia Spiders trafi nie tylko na komputery osobiste, ale także na konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Komentarze
1
JakiśNick
Gramowicz
08/03/2024 11:48

Jedynka była świetna, szkoda, że dwójkę psują early accessem. Za trzy lata będzie dalej zabugowana, nigdy nie wyjdzie, albo napakują tyle zawartości, że przejście jej zajmie 150 godzin.

Może 10% gier po early access jest dobra.