Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Gran Turismo 7 z kolejną aktualizacją. Trailer prezentuje cztery nowe auta

DK
2022/10/19 17:00

Nie zabraknie klasyków.

Już za chwilę Gran Turismo 7 doczeka się październikowej aktualizacji. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami w tym miesiącu do gry trafią nie trzy, a cztery nowe samochody. Wiemy już, o jakie auta chodzi. Tym razem będą to: Maserati Merak SS (1980), Mazda Roadster NR-A (ND) (2022), Nissan Skyline 2000GT-R (KPGC110) (1973) i Nissan GT-R NISMO GT3 (2018).

Gran Turismo 7 z kolejną aktualizacją. Trailer prezentuje cztery nowe auta

Jeśli chcecie zobaczyć te pojazdy w akcji, koniecznie rzućcie okiem na trailer, który zamieszczamy na dole tej wiadomości. Poza tym w ramach aktualizacji wśród obiektów w Scapes pojawią się Jesienne liście oraz Whitby. Update trafi do posiadaczy gry już jutro, 20 października.

Film Gran Turismo – co wiemy?

Oprócz tego warto wspomnieć, że powstaje filmowa adaptacja Gran Turismo. Historia w nim opowiedziana jest oparta na faktach. Będziemy śledzić losy młodego fana gry, który spełnia swoje marzenia i zostaje profesjonalnym kierowcą. Za reżyserowanie projektu odpowiada Neill Blomkamp, a scenarzyści to Jason Hall i Zach Baylan.

W internecie co jakiś czas pojawiają się też nowe szczegóły dotyczące obsady w filmie. Na dzień dzisiejszy wiemy, że na ekranie zobaczymy takich aktorów jak Archie Madekwe (odtwórca głównej roli), David Harbour i Orlando Bloom. Także data premiery produkcji nie pozostaje już tajemnicą: od dłuższego czasu wiadomo, że film Gran Turismo ma trafić do kin 11 sierpnia 2023.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!