Gra z serii Borderlands za darmo na Steam. Kolejny prezent dla graczy na PC

Radosław Krajewski
2023/03/16 19:15

Niespodzianka z okazji wiosennych wyprzedaży na Steamie.

Jak doskonale wiemy z doświadczenia czwartek to najlepszy dzień na darmowe prezenty. Również Steam nie chce być gorszy i wraz ze startem Steam Spring Sale 2023 rozdają za darmo Tiny Tina's Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure. Produkcja ze świata Borderlands zadebiutowała pod koniec 2021 roku jako wstęp do kolejnej pełnoprawnej odsłony serii zatytułowanej Tiny Tina's Wonderlands. Teraz możecie zgarnąć grę bez żadnych opłat.

Gra z serii Borderlands za darmo na Steam. Kolejny prezent dla graczy na PC

Miażdż szkielety, ubijaj smoki i walcz z olbrzymimi golemami w grze Tiny Tina's Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-Shot Adventure. Przeżyj uznaną przygodę z 2013 roku, od której wszystko się zaczęło, w tej samodzielnej kampanii pełnej fantazji, zabawy i gór magicznych łupów!

Królowa została pojmana, a jej królestwu grozi niebezpieczeństwo. Tylko ty i twoi przyjaciele możecie przywrócić pokój w tej ekscentrycznej, zaczarowanej krainie. Przedzieraj się przez zdradzieckie lasy, straszne krypty i złowieszcze fortece, ale strzeż się – za sprawą radośnie chaotycznego kaprysu Tiny twoja podróż może w mgnieniu oka przybrać zupełnie nieoczekiwany obrót. Zatrać się w tych epickich fabularnych hasankach i weź udział w fantastycznych bitwach swojego życia!

Kolejny prezent PC na Steam

Jeżeli jesteście zainteresowani odebraniem darowej gry, to udajcie się pod ten adres i dodajcie Tiny Tina's Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure do swojego konta. Tytuł studia Gearbox Software można odebrać do końca wiosennych promocji, czyli 23 marca.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
SebekPL2
Gramowicz
16/03/2023 19:21

Jak ktoś ma borderlands 2 to pewnie już to ma. Zostało to wydane jako dlc do tej gry a to po prostu wersja oddzielna by ktoś sie nabrał i zapłacił drugi raz za to samo.