Gothic 2: Kroniki Myrtany wkrótce z nowym gameplayem. Twórcy prezentują zapowiedź

Radosław Krajewski
2023/05/22 15:00
1
0

Zapraszają na nadchodzące wydarzenie.

W połowie czerwca odbędzie się kolejna edycja Pyrkonu, na którym nie zabraknie The Chronicles of Myrtana Team, czyli zespołu odpowiedzialnego za modyfikację Kroniki Myrtany: Archolos. Jeszcze w kwietniu deweloperzy ogłosili kolejną wersję swojego moda, zatytułowaną „Mod of the Decade Edition”. Na ujawnienie kolejnych szczegółów będziemy musieli poczekać właśnie do tegorocznego Pyrkonu, na którym zostaną zaprezentowane nowe fragmenty rozgrywki z nowej wersji Kronik Myrtany.

Gothic 2: Kroniki Myrtany wkrótce z nowym gameplayem. Twórcy prezentują zapowiedź

Gothic II: Kroniki Myrtany – Archelos: Mod of the Decade Edition na nowej zapowiedzi

Na osłodę oczekiwań twórcy przygotowali nietypową zapowiedź, tworząc krótką zajawkę prezentacji na silniku moda. Na półtoraminutowym filmie ogłoszono, że nowy gameplay zostanie zaprezentowany 17 czerwca na panelu zespołu, który rozpocznie się o 15:00. Mod of the Decade Edition wprowadzi m.in. nowe minigry, w tym gra w kubki oraz kółko i krzyżyk.

GramTV przedstawia:

Ponadto twórcy przygotują nowe bronie, przedmioty, a także Hardcore Mode, który wprowadzi nowe wyzwania dla graczy. Data premiery Kronik Myrtany: Archolos – Mod of the Decade Edition nie jest jeszcze znana.

Komentarze
1
Yarod
Gramowicz
22/05/2023 15:19

i znowu 60h w plecy będzie przy drugim podejściu ;) kiedy ja na to czas znajdę :)