Gotham Knights bez mikropłatności? Twórcy potwierdzają informację

DK
2022/08/06 09:20
0
1

Jeśli ktoś jeszcze wątpił, to teraz już wie na pewno.

Data premiery Gotham Knights zbliża się wielkimi krokami, w związku z czym twórcy ostatnio często dzielą się z internetem kolejnymi materiałami wideo i informacjami na temat gry. Jedna z ostatnich wiadomości dotyczy mikrotransakcji. O tym, że nie pojawią się one w tytule, mieliśmy wcześniej okazję dowiedzieć się z FAQ na stronie GK. Natomiast teraz twórcy potwierdzają ten fakt na Twitterze: “w Gotham Knights nie ma mikropłatności”, czytamy.

Gotham Knights bez mikropłatności? Twórcy potwierdzają informację

Gotham Knights to RPG z otwartym światem, za którego tworzeniem stoi WB Games Montreal. W tytule wybierzemy jedną z postaci – do wyboru Robin, Batgirl, Nightwing i Red Hood – i rozwiniemy jej umiejętności, wykonując zadania w tytułowym mieście. Jeśli chcecie zobaczyć, jak Gotham Knights wygląda w praktyce, to pod tym adresem publikowaliśmy nowy gameplay.

Data premiery Gotham Knights

Gra ma ukazać się na blaszakach oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Twórcy zupełnie zrezygnowali z wydawania gry na systemy ubiegłej generacji. Premierę Rycerzy Gotham planuje się na 25 października tego roku.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!