W Gotham Knights nie uświadczymy mikrotransakcji. Co z funkcją cross-play?

Mikołaj Ciesielski
2022/05/11 07:55
0
0

Deweloperzy z WB Games Montreal dzielą się informacjami na temat nadchodzącej produkcji osadzonej w uniwersum DC.

W Gotham Knights nie uświadczymy mikrotransakcji. Co z funkcją cross-play?

Wczoraj mieliśmy okazję zobaczyć nowe fragmenty rozgrywki z Gotham Knights. Twórcy poinformowali również, że wbrew wcześniejszym zapowiedziom gra nie ukaże się na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Tymczasem na oficjalnej stronie produkcji pojawiła się sekcja FAQ, gdzie można znaleźć kilka istotnych szczegółów na temat wspomnianego tytułu. Z zawartych tam informacji dowiadujemy się m.in. że w Gotham Knights nie pojawią się mikrotransakcje.

Co natomiast z funkcją cross-play? Czy nadchodzące dzieło studia WB Games Montreal pozwoli graczom na wspólną zabawę bez względu na posiadany przez nich sprzęt? Niestety w tej kwestii nie mamy dobrych wieści. Zgodnie z informacjami widniejącymi na oficjalnej stronie gry twórcy „nie planują obecnie” wprowadzenia wsparcia dla wspomnianej funkcji.

Na koniec przypomnijmy, że Gotham Knights zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Gra ma zadebiutować na wspomnianych platformach 25 października tego roku. Zgodnie z zapowiedziami tytuł zaoferuje zarówno tryb solo, jak i kooperację, a gracze będą mogli wcielić się w czwórkę bohaterów: Red Hooda, Batgirl, Nightwinga oraz Robina.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!