God of War Ragnarok z klasyfikacją wiekową. "Spory rozlew krwi"

DK
2022/10/05 16:10
0
0

Entertainment Software Ratings Board przyznało tytułowi ocenę M.

Do premiery God of War Ragnarok pozostał już niespełna miesiąc. Teraz najnowsza odsłona przygód Kratosa otrzymała klasyfikację wiekową ESRB, co nie tylko potwierdza rychłą datę debiutu, ale i zdradza nieco szczegółów na temat tego, co będziemy robić w grze. Nie powinno nikogo dziwić, że Ragnarok został oceniony jako produkcja dla dorosłych. Organizacja przyznała tytułowi M (mature) za “obecność krwi i elementów gore, intensywną przemoc oraz przekleństwa”.

Gracze będą używać tu “siekier i ostrzy z łańcuchami” w walce z przeciwnikami, co ma kończyć się “sporym rozlewem krwi i rozczłonkowywaniem ciał”. Ataki często kończą się też nadziewaniem na ostrza, a poza tym słychać tu też słowa takie jak f**k i sh*t.

GoW Ragnarok – data premiery, frakcje i recenzje

Premiery tytułu od Santa Monica należy spodziewać się 9 listopada. Kratos zawita zarówno na PlayStation 4, jak i PlayStation 5. Ostatnio na temat gry pojawiło się w internecie parę nowych wieści. Na przykład pod tym adresem piszemy o 11 frakcjach w produkcji. Wcześniej informowaliśmy też o tym, że recenzje GoW Ragnarok pojawią się w sieci już na tydzień przed premierą, co sugeruje, że twórcy są raczej pewni, że ich gra zadowoli krytyków.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!