Ceniona gra z PC i PlayStation może trafić wkrótce na konsole Xbox Series X/S

Mikołaj Ciesielski
2024/04/19 14:25
0
0

Niewykluczone, że użytkownicy konsol Microsoftu będą mieli niebawem okazję zapoznać się z produkcją dostępną obecnie wyłącznie na PC i PlayStation.

Kena: Bridge of the Spirits zebrała naprawdę niezłe recenzje. Z baśniową produkcją studia Ember Lab nie mieli niestety okazji zapoznać się użytkownicy sprzętów Microsoftu. Niewykluczone jednak, że sytuacja ta wkrótce ulegnie zmianie. Wspomniany tytuł otrzymał bowiem nową klasyfikację wiekową, która sugeruje, że gra trafi niebawem w ręce użytkowników konsol Xbox.

Ceniona gra z PC i PlayStation może trafić wkrótce na konsole Xbox Series X/S

Kena: Bridge of the Spirits zmierza na Xbox Series X/S? Gra otrzymała nową klasyfikację od ESRB

ESRB oceniło Kena: Bridge of Spirits – Deluxe Edition w wersji na Xbox Series X/S. Wydanie na konsole Xbox nie doczekało się jeszcze oficjalnej zapowiedzi, ale pojawienie się gry w bazie danych wspomnianej organizacji sugeruje, że nie będziemy musieli czekać zbyt długo na stosowne ogłoszenie. Wiadomość ta z pewnością ucieszy wielu graczy, którzy nie mieli wcześniej okazji zapoznać się z produkcją Ember Lab.

Warto dodać, że Kena: Bridge of the Spirits przypadło do gustu nie tylko recenzentom, ale również samym graczom. Potwierdzają to zarówno średnia ocen na Metacritic, jak i opinie na Steam. Na platformie Valve wspomniana produkcja otrzymała ponad 11 tysięcy recenzji, z czego aż 92% stanowią oceny pozytywne.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Kena: Bridge of Spirits dostępne jest obecnie na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i PlayStation 5. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat produkcji studia Ember Lab, to zapraszamy Was do lektury: Recenzja Kena: Bridge of Spirits – Najlepsza Zelda tego roku.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!