Star Wars Jedi: Ocalały trafi wkrótce na PS4 i Xbox One? Nowe poszlaki w sieci

Mikołaj Ciesielski
2024/06/19 09:55
0
0

Wygląda na to, że prace nad wersją na konsole 8. generacji Sony i Microsoftu zmierzają ku końcowi.

Już w sierpniu 2023 roku zapowiedziano, że Star Wars Jedi: Ocalały trafi na PlayStation 4 i Xbox One. Od tamtego czasu nie otrzymaliśmy jednak żadnych informacji na temat wersji na konsole 8. generacji Sony i Microsoftu. Niewykluczone jednak, że wkrótce się to zmieni, a posiadacze wspomnianych platform będą mieli niebawem okazję zapoznać się z kontynuacją przygód Cala Kestisa.

Star Wars Jedi: Ocalały
Star Wars Jedi: Ocalały

Star Wars Jedi: Ocalały może wkrótce otrzymać datę premiery na PlayStation 4 i Xbox One

Star Wars Jedi: Ocalały na PlayStation 4 i Xbox One doczekało się bowiem klasyfikacji wiekowej. Nowa wersja produkcji Respawn Entertainment została oceniona przez brazylijską organizację. Niestety na stronie wspomnianego urzędu na próżno szukać informacji na temat daty premiery gry na konsolach 8. generacji Sony i Microsoftu.

Wygląda jednak na to, że prace nad Star Wars Jedi: Ocalały w wersji na PlayStation 4 i Xbox One zmierzają ku końcowi. Gry trafiają bowiem w ręce organów regulacyjnych w końcowej fazie produkcji i można bezpiecznie założyć, że podobnie jest również tym razem. Niewykluczone więc, że Electronic Arts ujawni wkrótce, kiedy posiadacze konsol poprzedniej generacji Sony i Microsoftu będą mogli zagrać w sequel Star Wars Jedi: Upadły Zakon.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Star Wars Jedi: Ocalały dostępne jest obecnie na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat najnowszej produkcji studia Respawn Entertainment, to zapraszamy Was do lektury: Recenzja Star Wars Jedi: Ocalały. To byłaby wzorcowa kontynuacja, ale…

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!