GhostWire: Tokyo z oficjalną datą premiery. Jeszcze dziś odbędzie się pokaz gry

Mikołaj Ciesielski
2022/02/03 08:30

Sprawdźcie, kiedy nowa produkcja studia Tango Gameworks zadebiutuje na PC i PlayStation 5.

GhostWire: Tokyo z oficjalną datą premiery. Jeszcze dziś odbędzie się pokaz gry

Niecałe dwa tygodnie temu do sieci wyciekła data premiery GhostWire: Tokyo. Deweloperzy oraz wydawca nie odnieśli się do zaistniałej sytuacji, ale wczoraj doczekaliśmy się oficjalnego potwierdzenia wspomnianych doniesień. Sony zaplanowało bowiem na platformie YouTube transmisję live poświęconą nowej produkcji studia Tango Gameworks. Z opisu dowiadujemy się, że GhostWire: Tokyo faktycznie zadebiutuje na PC i PlayStation 5 już 25 marca.

Co ciekawe, wspomniana transmisja live odbędzie się już dziś, czyli 3 lutego. Prezentacja rozpocznie się o 23:00 czasu polskiego i ma trwać około 20 minut. Możemy więc zakładać, że w trakcie pokazu zobaczymy fragmenty rozgrywki z GhostWire: Tokyo. Całość będzie można śledzić na oficjalnych kanałach PlayStation na platformach YouTube oraz Twitch.tv.

Na koniec przypomnijmy, że GhostWire: Tokyo zmierza na komputery osobiste oraz PlayStation 5. Rok po premierze tytuł będzie mógł pojawić się również na konsolach Xbox. Warto pamiętać, że studio Tango Gameworks jest częścią grupy ZeniMax Media, która została przejęta przez Microsoft. Oznacza to, że GhostWire: Tokyo z czasem pojawi się w usłudze Xbox Game Pass.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!