GhostWire: Tokyo z datą premiery? Termin debiutu gry pojawił się w PS Store

Mikołaj Ciesielski
2022/01/21 08:50
0
0

Nowa produkcja studia Tango Gameworks zmierza na PC i PlayStation 5.

GhostWire: Tokyo z datą premiery? Termin debiutu gry pojawił się w PS Store

GhostWire: Tokyo miało zadebiutować na rynku w październiku ubiegłego roku, ale już w lipcu poinformowano, że tytuł zadebiutuje nieco później, niże planowano, a nowy termin debiutu produkcji wyznaczono na początek 2022 roku. Tymczasem luty zbliża się wielkimi krokami, a deweloperzy ze studia Tango Gameworks wciąż nie ujawnili, kiedy ich nowe dzieło trafi do sprzedaży. Z pomocą przychodzi jednak PlayStation Store.

Jak informuje portal MP1st, w cyfrowym sklepie japońskiej firmy na stronie poświęconej GhostWire: Tokyo widoczna była wczoraj dokładna data premiery gry. Z danych, które pojawiły się w PlayStation Store, dowiadujemy się, że nowa produkcja studia Tango Gameworks ma zadebiutować na rynku 24 marca 2022 roku. Strona została już zaktualizowana i obecnie znaleźć możemy na niej jedynie informacje o tegorocznej premierze, ale jak dobrze wiemy, w Internecie nic nie ginie, dlatego na dole wiadomości znajdziecie zrzut ekranu ze wspomnianą datą premiery.

Niestety cała sytuacja wciąż nie doczekała się komentarza ze strony Sony oraz deweloperów ze studia Tango Gameworks. Gracze, którzy czekają na GhostWire: Tokyo, muszą więc uzbroić się w cierpliwość i wypatrywać oficjalnych informacji na temat daty premiery wspomnianej produkcji. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że termin debiutu gry poznamy na nadchodzącym wydarzeniu PlayStation, które według najnowszych doniesień ma odbyć się na początku lutego.

Na koniec przypomnijmy, że GhostWire: Tokyo zmierza na komputery osobiste oraz PlayStation 5. Rok po premierze tytuł będzie mógł pojawić się również na konsolach Xbox. Warto pamiętać, że Tango Gameworks jest częścią grupy ZeniMax Media, która została przejęta przez Microsoft. Oznacza to, że GhostWire: Tokyo z czasem pojawi się w usłudze Xbox Game Pass.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!