Ghost of Tsushima z dużym zainteresowaniem na Steam. Rekord God of War pobity

Mikołaj Ciesielski
2024/05/20 09:05
0
0

Jin Sakai zaliczył fenomenalny start na platformie Valve.

Już kilka dni temu informowaliśmy, że Ghost of Tsushima: Director’s Cut to jedna z najchętniej ogrywanych gier PlayStation na PC. Najnowsze dzieło studia Sucker Punch najwyraźniej nie zamierza jednak zwalniać tempa. Wspomnianej produkcji udało się bowiem pobić rekord God of War pod względem liczby aktywnych graczy na Steam.

Ghost of Tsushima z dużym zainteresowaniem na Steam. Rekord God of War pobity

Ghost of Tsushima lepsze od God of War na Steam. Wyniki aktywności robią wrażenie

W szczytowym momencie ostatniej doby w Ghost of Tsushima: Director’s Cut grało na Steam jednocześnie 77 154 osób (dzięki SteamDB). Najnowsza produkcja Sucker Punch wyprzedziła tym samym God of War. Na platformie Valve pierwsza część przygód Kratosa i Atreusa może bowiem pochwalić się rekordem na poziomie 73 529 aktywnych w jednym momencie użytkowników.

GramTV przedstawia:

Ghost of Tsushima: Director’s Cut nawet teraz nie może narzekać na brak zainteresowania na Steam. W chwili pisania tej wiadomości we wspomnianą produkcję gra ponad 33 tysiące użytkowników platformy Valve. Warto zwrócić również uwagę na „bardzo pozytywne” opinie.

Na koniec przypomnijmy, że Ghost of Tsushima zadebiutowało na rynku w lipcu 2020 roku jako tytuł ekskluzywny dla PlayStation 4. Rok później na PlayStation 4, jak i PlayStation 5 pojawiła się wersja Director’s Cut. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat wspomnianej edycji, to zapraszamy Was do lektury: Recenzja Ghost of Tsushima: Director's Cut. Samuraj nowej generacji.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!