FGS 2023: The Great War: Western Front z imponującym zwiastunem rozgrywki

Wincenty Wawrzyniak
2023/03/24 07:00

Twórcy ze studia Petroglyph przybyli na Future Games Show z bardzo efektownym zwiastunem rozgrywki z The Great War: Western Front.

Z okazji zbliżającej się wielkimi krokami premiery gry The Great War: Western Front przedstawiciele studia Petroglyph zaprezentowali podczas tegorocznej edycji pokazu Future Games Show imponujący zwiastun rozgrywki, w którym ukazano epickie bitwy na dużą skalę czy też ataki z powietrza.

FGS 2023: The Great War: Western Front z imponującym zwiastunem rozgrywki

The Great War: Western Front – nowy zwiastun rozgrywki

The Great War: Western Front to niezrównana gra strategiczna osadzona w realiach I wojny światowej. Przygotowała ją firma Petroglyph, twórca gry Command & Conquer Remastered & Star Wars: Empire at War. W tej rozgrywanej w czasie rzeczywistym grze taktycznej odegrasz decydującą rolę w historii świata, przejmując dowodzenie na kluczowym odcinku frontu zachodniego w latach 1914–1919.
Wybierz stronę konfliktu i doprowadź jej siły do zwycięstwa, dowodząc armiami w realistycznych, toczących się w czasie rzeczywistym bitwach i podejmując brzemienne w skutki decyzje w turowej rozgrywce strategicznej. Twórz szczegółowe sieci okopów, odkrywaj nowe technologie, takie jak gazy bojowe i czołgi, oraz podejmuj doniosłe decyzje, które w zaważą na wyniku kampanii. Myśl jak dowódca i odtwarzaj historyczne wydarzenia lub definiuj je na nowo. (Steam)

The Great War: Western Front ma zadebiutować 30 marca bieżącego roku (wyłącznie na komputerach osobistych w sklepie Steam). Pod tym adresem możecie znaleźć wymagania sprzętowe.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!