Frictional Games prezentuje fabularny zwiastun gry Amnesia: The Bunker

Mikołaj Ciesielski
2023/03/20 14:05

Zobaczcie kolejny materiał promocyjny z nadchodzącej odsłony serii Amnesia.

W ostatnich tygodniach nie możemy narzekać na brak materiałów z Amnesia: The Bunker. Deweloperzy ze studia Frictional Games regularnie dzielą się bowiem krótkimi zwiastunami prezentującymi poszczególne elementy gry. Ostatni trailer przedstawiał bohatera na polu bitwy. Natomiast najnowszy – opublikowany w miniony weekend – w pełni skupia się na fabule nadchodzącej odsłony serii Amnesia.

Frictional Games prezentuje fabularny zwiastun gry Amnesia: The Bunker

Twórcy Amnesia: The Bunker opublikowali fabularny zwiastun gry

Fabularny zwiastun Amnesia: The Bunker – podobnie jak poprzednie materiały promocyjne – również nie należy do najdłuższych. Najnowszy trailer ujawnia, że wyjścia z bunkra zostały wysadzone przez wojsko, a znajdujący się w nim żołnierze zostali uwięzieni. Gracze będą natomiast musieli spróbować zdobyć materiały wybuchowe, które być może pozwolą im uciec z pułapki. Zadanie nie będzie jednak łatwe ze względu na czającego się w mroku potwora.

Znajdujesz się w opuszczonym bunkrze podczas I WŚ, mając w magazynku tylko jeden nabój. Zmierz się z czyhającymi w ciemnościach koszmarami. Za wszelką cenę nie dopuść do zgaśnięcia światła, przetrwaj i wydostań się cało. Poznaj prawdziwe oblicze grozy – czytamy w opisie gry na Epic Games Store.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Amnesia: The Bunker ma zadebiutować na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Xbox Series X/S już 16 maja. Warto pamiętać, że nadchodząca produkcja studia Frictional Games trafi w dniu swojej premiery do usługi Xbox Game Pass. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z wymaganiami sprzętowymi nowej odsłony serii Amnesia na PC.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!