Forspoken – nowe wideo prezentuje magiczny parkour

DK
2022/10/27 18:45

Bohaterce grunt pali się pod nogami.

Forspoken debiutuje w przyszłym roku. Na temat tytułu wiemy już trochę – na przykład wcześniej pisaliśmy, że ze względu na obecność przemocy, niecenzuralnych słów i napojów wyskokowych będzie to tytuł przeznaczony wyłącznie dla dorosłych. Teraz Sony opublikowało nowy materiał wideo z Forspoken. Trailer prezentuje mechanizmy magicznego parkouru. Filmik zobaczycie na samym dole.

Forspoken – nowe wideo prezentuje magiczny parkour

W grze od Luminous Productions wcielimy się w postać o imieniu Frey, która z Nowego Jorku trafi do krainy fantasy. Bohaterka będzie próbowała znaleźć drogę powrotną do domu, w czym pomogą jej magiczne zdolności. A przy okazji warto dodać, że znamy szacowaną długość rozgrywki. Okazuje się, że dotarcie do napisów końcowych w Forspoken zajmie nam kawał czasu – zapoznanie się z główną historią to zadanie na ponad 30 (a nawet 40) godzin.

Forspoken – data premiery i platformy

Forspoken miało trafić do sklepów najpierw na wiosnę, później jesienią 2022. Ostatecznie nową datą premiery gry od Luminous Productions jest 24 stycznia 2023. Tytuł ukaże się wyłącznie na PC i PS5.

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
MisioKGB
Gramowicz
28/10/2022 11:10

Czyli bez konia, ale za to w fajnych Adidaskach. Wygląda spoko

dariuszp
Gramowicz
28/10/2022 10:28

Jak pierwszy raz pokazywali tą grę to ona wyglądała jak prawdziwy next-gen. Teraz wygląda jak coś co można by odpalić na PS4.