Forspoken będzie bardzo długą grą

DK
2022/09/12 19:30

Członkowie zarządu w Luminous Productions wyjawiają, ile czasu zajmie nam przejście ich nowej produkcji.

Na temat Forspoken wiemy już trochę. Wcześniej pisaliśmy na przykład o klasyfikacji wiekowej – okazało się, że ze względu na obecność przemocy, wulgaryzmów i napojów wyskokowych będzie to tytuł przeznaczony wyłącznie dla dorosłych. Natomiast tutaj zobaczycie gameplay z targów Gamescom 2022. Teraz twórcy zdradzają trochę informacji na temat długości rozgrywki – okazuje się, że Forspoken będzie całkiem długie.

Forspoken będzie bardzo długą grą

Jeden z szefów Luminous Productions Takeshi Terada wyjawił, że zapoznanie się z "główną opowieścią" ma zająć graczom powyżej 30 godzin (a nawet 40). Oprócz tego tytuł ma oferować trochę zadań pobocznych, które mają sprawić, że podchodzenie do Forspoken drugi czy kolejny raz będzie miało sens.

Data premiery Forspoken

Tytuł ukaże się wyłącznie na PC i PS5. Premiera Forspoken była kilkukrotnie opóźniana. Gra miała zadebiutować najpierw na wiosnę, później jesienią 2022. Ostatecznie okazało się jednak, że Forspoken w ogóle nie trafi na półki sklepowe w tym roku. Nową datą premiery produkcji od Luminous Productions jest 24 stycznia 2023.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
dariuszp
Gramowicz
13/09/2022 11:01

Ta gra wygląda tak generycznie jakby ktoś po prostu skleił do kupy trochę assetów z internetów. Przypomina mi to trochę nowego Sonica XD

Długość gry nie ma dużego znaczenia chyba że gra jest powiedzmy na 4h za pełną cenę.

Bo np gry Ubisoftu są bardzo długie ale to żaden atut kiedy te gry są również bardzo nudne.