Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Football Manager 2023 zalicza opóźnienie na PS5. Nie znamy nowej daty premiery

Mikołaj Ciesielski
2022/11/03 10:15

Na pozostałych platformach produkcja zadebiutuje w planowanym terminie.

Football Manager 2023 zalicza opóźnienie na PS5. Nie znamy nowej daty premiery

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami już w najbliższy wtorek – 8 listopada – na rynku zadebiutuje Football Manager 2023. Okazuje się jednak, że nie wszyscy gracze będą mogli w przyszłym tygodniu rozpocząć swoją przygodę z produkcją studia Sports Interactive. Deweloperzy poinformowali bowiem, że wersja na PlayStation 5 nie ukaże się we wspomnianym terminie. Premiera gry na pozostałych platformach pozostaje bez zmian.

Football Manager 2023 bez daty premiery na PlayStation 5

Zgodnie z informacjami przekazanymi w komunikacie opublikowanym na oficjalnej stronie, opóźnienie jest spowodowane „nieprzewidzianymi komplikacjami”, które wystąpiły w trakcie „procesu składania i zatwierdzania wniosków”. Niestety deweloperzy nie ujawnili nowej daty premiery. Posiadacze PlayStation 5, którzy czekają na Football Manager 2023, muszą więc uzbroić się w cierpliwość.

Podjęcie decyzji o opóźnieniu premiery gry na PS5 było szczególnie trudne, ponieważ wiąże się to ze wstrzymaniem świetnej gry, nad którą od dłuższego czasu ciężko pracowało wielu utalentowanych ludzi ze studia Sports Interactive. Nadal będziemy robić wszystko, co w naszej mocy, by produkcja trafiła w ręce graczy PlayStation 5 tak szybko, jak to możliwe – poinformował Miles Jacobsen, szef studia Sports Interactive.

Na koniec przypomnijmy, że Football Manager 2023 zadebiutuje 8 listopada na komputerach osobistych oraz na Xbox One i Xbox Series X/S. W dniu swojej premiery produkcja studia Sports Interactive trafi również do usługi Xbox Game Pass zarówno na PC, jak i na konsolach Microsoftu.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!