Football Manager 2023 zapowiedziany! Data premiery i pierwsze szczegóły

DK
2022/09/08 18:05
0
1

Opublikowano także trailer.

Football Manager to seria, która cieszy się dużym zainteresowaniem graczy – świadczy o tym chociażby wysoka sprzedaż ostatniej odsłony cyklu. Fanów tytułu o zarządzaniu drużynami piłkarskimi na pewno ucieszy fakt, że już niebawem do sklepów trafi Football Manager 2023. Premierę produkcji zaplanowano na 8 listopada. A na samym dole zobaczycie trailer z gry.

Football Manager 2023 zapowiedziany! Data premiery i pierwsze szczegóły

Football Manager 2023 trafi na PC, Xboksa One, Xboksa Series X/S i – po raz pierwszy – na PlayStation 5. Jeśli chodzi o wersję na PlayStation 5, to tutaj gra doczeka się pewnych przeróbek pod kontroler DualSense. Natomiast na Switchu i platformach mobilnych – Androidzie i iOS-ie – ukaże się FM 2023 Touch.

W FM23 nie chodzi tylko o wybranie taktyki czy tworzenie drużyny. Chodzi o to, aby podejmować wyzwania i wkraczać w nowe obszary, tworząc swój własny styl. Zanurz się w niezrównaną głębię i szczegóły, przejmując stery w swoim klubie. Dołączysz do elity, trafiając na nagłówki, zdobywając miłość oraz szacunek fanów i dominując nad rywalami (Steam).

Football Manager 2023 – nowości

Na razie nie znamy wielu szczegółów na temat kolejnej odsłony słynnej serii. Wiemy jedynie tyle, że twórcy pozyskali licencje na rozgrywki klubowe: Ligę Mistrzów UEFA, Ligę Europy UEFA i Ligę Konferencji Europy UEFA. Jak czytamy na karcie gry na Steamie, prezentacji “nowych funkcji i aktualizacji licencyjnych” należy spodziewać się już pod koniec września. A poza tym zapowiedziano, że fizyczne wydanie Managera nie będzie zawierało płyt – zamiast tego otrzymamy kod na daną platformę. Jest to podyktowane względami ekologicznymi.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!