Flash z kategorią wiekową. Tym razem DC zaskoczy widzów

Radosław Krajewski
2023/03/26 16:00

W filmie nie zabraknie przemocy, wulgarnego języka oraz…

Chociaż Shazam! Gniew bogów nie podbił kin, stając się jednym z najgorzej zarabiających produkcji z DC w historii, to Warner Bros. Discovery może odkuć się Flashem, który zadebiutuje na dużym ekranie już w czerwcu. Film miał okazję zobaczyć już Tom Cruise, który jest zachwycony nadchodzącym blockbusterem. Jednym z mocniejszych punktów produkcji ma być przeciwnik głównego bohatera, Dark Flash, którego mogliśmy niedawno zobaczyć na nowych ujęciach z licencjonowanych gadżetów z filmu. Jednak widzowie nie powinni spodziewać się, że Flash postawi na nieco inne akcenty i będzie znacząco różnił się od innych przedstawicieli gatunku. Kategoria wiekowa filmu potwierdza, że otrzymamy standardowy zestaw z jednym małym wyjątkiem.

Flash z kategorią wiekową. Tym razem DC zaskoczy widzów

We Flashu nie zabraknie częściowej nagości

Amerykańska organizacja Motion Picture Association sklasyfikowała Flasha jako film skierowany dla widzów od trzynastego roku życia. Produkcja otrzymała ograniczenie PG-13 ze względu na przemoc, brutalność scen akcji, a także nieodpowiedni język dla młodszych widzów. W odróżnieniu od innych superbohaterskich filmów widzowie zobaczą „częściową nagość”. Nie wiadomo, co to dokładnie oznacza, ale najczęściej produkcje Marvela i DC pozbawione są tego elementu.

GramTV przedstawia:

Reżyserem Flasha jest Andy Muschietti, twórca świetnie przyjętego horroru To oraz Mama. W filmie wystąpili: Ezra Miller, Ron Livingston, Michael Keaton, Kiersey Clemons, Michael Shannon, Antje Traue, Sasha Calle, Ben Affleck, Maribel Verdú, Temuera Morrison, Saoirse-Monica Jackson, Rudy Mancuso, i Luke Brandon Field.

Przypomnijmy, że Flash zadebiutuje w kinach 16 czerwca 2023 roku.

Komentarze
1
dariuszp
Gramowicz
26/03/2023 17:59

Bez sensu. Thor ostatni też miał częściową nagość :-P DC wydaje się zdesperowane.