Przerażający złoczyńca z Flasha na nowej prezentacji. Szczegóły Dark Flasha

Radosław Krajewski
2023/03/16 16:00

To właśnie z nim będzie walczył Barry Allen.

Już w piątek w kinach zadebiutuje druga część Shazama, który rozpocznie obecny rok w uniwersum DC. Na okres letni Warner Bros. wyznaczyło premierę długo oczekiwanego filmu o Flashu. W ubiegłym miesiącu produkcja otrzymała pierwszy pełny zwiastun, który jednak nie ujawnił jednego z antagonistów. Oprócz Generała Zoda w filmie Barry Allen i reszta superbohaterów będzie mierzyć się z Dark Flashem, którego możemy zobaczyć na prezentacji oficjalnej figurki pochodzącej z filmu.

Przerażający złoczyńca z Flasha na nowej prezentacji. Szczegóły Dark Flasha

Dark Flash na nowej prezentacji

Złoczyńca będzie mroczną wersją Flasha, którego zdolnością jest kradzież dusz istot z nadludzką szybkością. Tym samym Barry Allen będzie musiał mierzyć się z potężnym przeciwnikiem, który z łatwością może pozbawić go życia. Twórcy stworzyli prawdziwie przerażającego przeciwnika, co potwierdzają poniższe zdjęcia prezentujące figurkę firmy McFarlane Toys.

Film opowiada o nastoletnim Barrym Allenie, który wykorzystuje moc Szkarłatnego Sprintera, aby cofnąć się w czasie i zapobiec morderstwu swojej matki i uratować ojca przed wieloletnią odsiadką w więzieniu. Chłopak jednak nie wie, że jakiekolwiek zmiany w przeszłości, wpłyną również na przyszłość. Flash musi rozpocząć współpracę ze swoją młodszą wersją, a także innymi bohaterami, aby uratować oś czasu.

GramTV przedstawia:

Reżyserem Flasha jest Andy Muschietti, twórca świetnie przyjętego horroru To oraz Mama. W filmie wystąpili: Ezra Miller, Ron Livingston, Michael Keaton, Kiersey Clemons, Michael Shannon, Antje Traue, Sasha Calle, Ben Affleck, Maribel Verdú, Temuera Morrison, Saoirse-Monica Jackson, Rudy Mancuso, i Luke Brandon Field.

Przypomnijmy, że Flash zadebiutuje w kinach 16 czerwca 2023 roku.

Dark Flash na nowej prezentacji, Przerażający złoczyńca z Flasha na nowej prezentacji. Szczegóły Dark Flasha
Komentarze
3
dariuszp
Gramowicz
16/03/2023 23:40

Gość wygląda jak netflixowy żołnierz milfgardu wrzucony do piekarnika na pół godziny.

Headbangerr
Gramowicz
16/03/2023 18:00

Ezra już jest najlepszym złoczyńcą, nie trzeba nic dodawać.

wolff01
Gramowicz
16/03/2023 17:45

Tak wyobrażam sobie naćpanego Erzę Millera.