Farming Simulator 22 – dodatek Pumps N' Hoses Pack jest już dostępny. Szykujcie sprzęt!

Smolak
2022/09/27 16:30

Rozszerzenie wprowadza do gry nowe mechaniki rozgrywki, marki oraz maszyny.

Czas wracać na wirtualne pola! Dodatek Pumps N' Hoses Pack do Farming Simulator 22 jest już dostępny. Wraz z rozszerzeniem do gry zawita sporo zmian. Fani doczekają się nowych mechanik w rozgrywce, marek, sprzętów i maszyn. Wszystkich fanów serii zachęcamy do zapoznania się z trailerem. Wideo z pewnością przybliży Wam, czego należy spodziewać się po najnowszym DLC.

Farming Simulator 22 – dodatek Pumps N' Hoses Pack jest już dostępny. Szykujcie sprzęt!

Wraz z Pumps N' Hoses Pack w Farming Simulator 22 pojawi się sporo nowości

Wiemy, jak dużym poważaniem w kraju nad Wisłą cieszy się Farming Simulator 22. Wirtualnych rolników z pewnością ucieszą nadciągające zmiany. Jeśli wierzyć słowom wydawcy, Pumps N' Hoses dodaje do Farming Simulator 22 systemy pomagające w efektywnej dystrybucji nawozu. Pakiet oferuje nowy sposób nawożenia pól, umożliwiając układanie i łączenie setek metrów wleczonych węży z pompami wysokociśnieniowymi. Brzmi jak świetna zabawa, prawda?

"Jesteśmy zachwyceni możliwością rozszerzenia Farming Simulator 22 o funkcje, które dodają nowe i ekscytujące warstwy rozgrywki. Bezpośrednia, skuteczna oraz sprawna współpraca z GIANTS Software pomogły w realizacji naszego najambitniejszego do tej pory projektu" – komentuje dyrektor generalny Creative Mesh, Frederic Leifeling.

GramTV przedstawia:

Rozgrywkę w Farming Simulator 22 wzbogacą również funkcje separacji nawozu oraz konfigurowalne biogazownie, które będziecie mogli wykorzystać w trakcie dbania o swoją farmę. Ponadto w grze pojawi się ponad 30 nowych maszyn, narzędzi oraz innych przedmiotów od wiodących producentów, chociażby firmy Schouten. Na ten moment łączna liczba marek dostępnych w grze przekracza już 150.

Na koniec przypomnijmy, że Farming Simulator 22 zadebiutowało na rynku w listopadzie 2021 roku. Gra dostępna jest na PC oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series S/X. A jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o tym tytule, to zachęcam do zapoznania się z przygotowaną przez nas recenzją. Zdradzę tylko, że naczelny rolnik redakcji – Harpen - wystawił grze całkiem przyzwoitą ocenę – 7.5/10.

Chętnie posłuchamy o tym, co Wy myślicie na temat serii i jej popularności.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!