Epic Games Store bez kolejnej darmowej gry na PC w tym tygodniu? (Aktualizacja)

Radosław Krajewski
2023/03/21 12:26

Ze strony sklepu zniknęła informacja o najbliższym prezencie.

Aktualizacja: Zgodnie z wcześniejszymi przypuszczeniami na stronie Epic Games Store wkradł się błąd, który usunął Chess Ultra z listy darmowych pozycji. Problem został naprawiony i gra ponownie pojawiła się w zakładce “Darmowe gry”.

Epic Games Store bez kolejnej darmowej gry na PC w tym tygodniu? (Aktualizacja)

Oryginalna wiadomość: Jak co czwartek w sklepie Epic Games mieliśmy otrzymać kolejną darmową grę na PC. Nieoczekiwanie na kilka dni przed rozpoczęciem nowej promocji z zakładki „Darmowe gry” zniknęła pozycja, którą gracze mieli odebrać w tym tygodniu. Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, następnym prezentem miało być Chess Ultra z 2019 roku. Niestety ta produkcja została usunięta jako kolejna darmowa gra.

Epic Games Store w tym tygodniu bez darmowej gry na PC?

Tym samym na 23 marca Epic Games Store przewidział rozdanie za darmo pakietu dodatku do darmowej gry World of Warships. W ramach Starter Pack: Ishizuchi otrzymamy:

  • Ishizuchi, japoński pancernik IV poziomu
  • Miejsce w porcie
  • Kamuflaże „Epic” w liczbie 11 szt.
  • Zwykłe ekonomiczne bonusy do wydania w liczbie 11 szt., z 4 rodzajów („Kredyty +20%”, „PD statku +100%”, „PD dowódcy +100%” oraz „Bezpłatne PD +300%”)
  • Kontenery z nagrodami w liczbie 5 szt.
Epic Games Store w tym tygodniu bez darmowej gry na PC?, Epic Games Store bez kolejnej darmowej gry na PC w tym tygodniu? (Aktualizacja)

GramTV przedstawia:

Nie wiadomo, co jest przyczyną usunięcia Chess Ultra jako kolejnej gry rozdawanej za darmo przez sklep. Możliwe, że to wyłącznie chwilowy problem, który zostanie wkrótce naprawiony. Niewykluczone, że w zamian w najbliższy czwartek otrzymamy zupełnie inny tytuł w ramach prezentu. W przeszłości zdarzały się już przypadki, kiedy to Epic Games Store oferował zupełnie inną darmową grę niż tą, którą tydzień wcześniej zapowiadali.

Przypomnijmy, że do najbliższego czwartku możecie za darmo odebrać Warhammer 40,000: Gladius — Relics of War.

Komentarze
1
KotRyszard
Gramowicz
21/03/2023 14:41

Po co robić newsa z czegoś takiego? :)