Elden Ring – Melania pokonana za pomocą dwóch uderzeń

Smolak
2022/11/02 11:45
1
0

Niesamowity wyczyn jednego z fanów.

Melania uważana jest za jednego z najtrudniejszych bossów w Elden Ring. To właśnie przy starciach z nią narodziła się legenda gracza o nicku „Let me solo her”. Więcej na ten temat możecie przeczytać tutaj. Na słowa uznania zasługuje kolejny z zagorzałych fanów produkcji FromSoftware, który dokonał imponującego wyczynu.

Elden Ring – Melania pokonana za pomocą dwóch uderzeń

Melania pokonana w imponujący sposób

Gracz pochwalił się swoim dokonaniem poprzez portal reddit.com. RS_Lionheart podzielił się wideo, na którym widzimy, jak pokonał Melanię za pomocą dwóch uderzeń. Po jednym ciosie na każdą fazę bossa. Dokonanie zrobiło wrażenie na innych użytkownikach i fanach Elden Ring. Dla większości graczy tak szybkie uporanie się z wrogiem wydaje się wręcz niemożliwe. Miłośnicy najnowszej produkcji FromSoftware nie raz udowodnili do czego są zdolni, a o ich dziwnych dokonaniach będziemy słyszeć jeszcze przez lata.

Na koniec przypomnijmy, że Elden Ring jest dostępne na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat najnowszej produkcji studia From Software, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Elden Ring - recenzja. Opus magnum From Software. Zachęcam również do zapoznania się z artykułem, w którym rozważamy, czy sukces produkcji autorstwa FromSoftware może mieć większy wpływ na branżę gier wideo.

Poniżej znajdziecie listę innych, ciekawych newsów poświęconych Elden Ring.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
dariuszp
Gramowicz
02/11/2022 12:52

Ale tu nie ma nic niesamowitego. Elder Ring to jest bardzo słabo zrobiona gra gdzie nic nie zostało przemyślane czy przetestowane więc jest cała masa kombinacji które pozwalają na tego typu głupoty. Dobrym przykładem jest to że dowolny build oparty o krwawienie zabijał szybko każdego bossa bo krwawienie zabierało HP nie na podstawie Twoich statystyk tylko tego ile HP miał przeciwnik wiec im więcej HP tym więcej obrażeń zadawałeś.

Ale chyba najlepszy numer to zainwestowanie w leczenie + summony. Ludzie przechodzą Elder Ring w ogóle nikogo nie atakując. Tylko summony leczą a te wykańczają każdego bossa :-)