Sauron z Władcy Pierścieni jako epicki boss w Elden Ring. Ciekawa modyfikacja

Maria Wawrzyniak
2022/09/06 20:30

Fan stworzył modyfikację dodającą do gry Saurona z Władcy Pierścieni jako bossa (oraz grywalnego bohatera!) – na YouTubie możemy zobaczyć gameplay.

Modyfikacji do gry Elden Ring z pewnością nie brakuje. Pisaliśmy już o projekcie wprowadzającym do gry zupełnie nowe mechaniki w stylu survival, modzie umożliwiającym przejście całej gry w trybie kooperacji czy też latanie na miotle jako Harry Potter. Dzisiaj przychodzimy do Was z kolejną ciekawą modyfikacją do bestsellerowego RPG-a typu soulslike od studia FromSoftware. Pewien użytkownik o pseudonimie MaxTheMiracle postanowił (via Game Rant) dodać do gry Saurona z Władcy Pierścieni jako bossa.

Sauron z Władcy Pierścieni w grze Elden Ring

Warto w tym momencie zaznaczyć, że modyfikacja pozwala nie tylko zawalczyć ze słynnym Sauronem, ale również nim zagrać – projekt wprowadza go bowiem także jako grywalnego bohatera. Na powyższym materiale możecie zobaczyć zarówno epickie starcie z Czarnoksiężnikiem, jak i eksplorację oraz walkę jako sam Sauron. Trzeba przyznać, że Władca Ciemności w Elden Ring prezentuje się naprawdę dobrze. Jeżeli jesteście zainteresowani modyfikacją, będzie ona dostępna w ramach Patreona grupy Garden of Eyes, której MaxTheMiracle jest członkiem. Wiąże się to jednak z comiesięczną opłatą członkostwa.

Przypomnijmy jeszcze na koniec, że Elden Ring zadebiutowało 25 lutego bieżącego roku na komputerach osobistych, konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X/S.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!