Dzisiaj premiera Farming Simulator 23. Rolnik mobile edition

Krzysztof Żołyński
2023/05/23 10:45
0
0

Dzisiaj premiera Farming Simulator 23. Zagrają właściciele konsoli Nintendo Switch oraz smartfonów z Androidem lub iOS.

Początki Farming Simulator sięgają 2008 roku, bo wtedy powstała pierwsza gra, która okazała się wielkim hitem. Co ciekawe zainteresowanie kolejnymi edycjami tej produkcji nie słabnie do dzisiaj. Jeśli macie ochotę wcielić się w rolnika i spróbować sił w prowadzeniu gospodarstwa to jest doskonała okazja. Dzisiaj ma miejsce premiera Farming Simulator 23.

Dzisiaj premiera Farming Simulator 23. Rolnik mobile edition

Nowy Farming Simulator opiera się na znanych z poprzednich części rozwiązaniach, ale GIANTS Software zapowiedziało kilka nowości względem poprzedników.

Farming Simulator 23 daje graczowi sporą swobodę wyboru specjalizacji rolniczej. Możemy skupić się na jednej branży, jak choćby hodowla zwierząt czy też uprawianie ziemi lub inne pokrewne dziedziny jak wyrąb drzew. Jednak, jeśli gracz nie jest zdecydowany w czym może być najlepszy, istnieje także opcja połączenia wymienionych działań i stworzenie gospodarstwa wielobranżowego. Można nawet tworzyć łańcuchy produkcyjne, a więc wszystko co zbierzemy, wyhodujemy lub wytniemy da się przerobić na gotowe produkty. Z zebranej pszenicy zrobimy mąkę, z której upieczemy chleb, a z drewna zrobimy meble, itd. Opcji jest naprawdę wiele, a więc gospodarstwo może rozwijać się wielokierunkowo. Nowością będą uprawy winogron, oliwek i sorgo. Twórcy przygotowali także usprawniony samouczek i wsparcie sztucznej inteligencji oraz opcję automatycznego załadunku kłód i palet.

Dzisiaj premiera Farming Simulator 23. Zagrają właściciele konsoli Nintendo Switch oraz smartfonów z Androidem lub iOS

W Farming Simulator 23 pojawiło się wsparcie ekranu dotykowego. Możemy w ten sposób oczywiście przeglądać menu, zapoznać się z mapką, oglądać pojazdy w sklepie i tak dalej.

GramTV przedstawia:

Największą zaletą Farming Simulator 23 jest jak zwykle rozległy park maszynowy. Twórcy zadbali jak zwykle o wielkie bogactwo maszyn, ciągników i innych niezbędnych urządzeń, przydających się w trakcie prowadzenia gospodarstwa rolniczego. Jak zwykle wszystkie modele są zaprojektowane z wielką dbałością o detale, a większość z nich to licencyjne modele CLAAS, John Deere, Massey Ferguson oraz New Holland.

Więcej informacji o Farming Simulator 2023 w encyklopedii Gram.pl

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!