Dziś premiera Minecraft Legends. Gra debiutuje w Xbox Game Pass i nie tylko

Mikołaj Ciesielski
2023/04/18 09:45
0
0

Fani Minecrafta będą mogli dziś rozpocząć kolejną przygodę w swoim ulubionym uniwersum.

Abonenci Xbox Game Pass nie mogą w ostatnim czasie narzekać na brak interesujących nowości. W zeszłym tygodniu do usługi Microsoftu dodano Ghostwire: Tokyo oraz NHL 23, a już dziś – zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami – subskrybenci amerykańskiej firmy będą mieli okazję zapoznać się z kolejną premierową produkcją. Na rynku debiutuje dziś bowiem nowa gra skierowana do wszystkich miłośników popularnego Minecrafta.

Dziś premiera Minecraft Legends. Gra debiutuje w Xbox Game Pass i nie tylko

Minecraft Legends dostępne od dziś w Xbox Game Pass.

Mowa tutaj oczywiście o Minecraft Legends, czyli tytule łączącym w sobie elementy znane z gier akcji oraz strategii. Premiera produkcji będącej owocem współpracy Mojang Studios i Blackbird Interactive zaplanowana jest na 18:00 czasu polskiego, ale abonenci Xbox Game Pass mogą już pobrać grę z Xbox Store i przygotować się na nową i „epicką” przygodę w świecie Minecrafta.

Zdobywaj bazy piglinów w ciągu dnia i broń swoich sojuszników po zmierzchu. Odkrywaj bujne biomy wypełnione skarbami i niebezpieczeństwami, poznawaj nowych przyjaciół i zjednocz się ze znajomymi mobami. Ze sprzymierzeńcami po Twojej stronie wszystko, co pozostało do zrobienia, to uratować świat – czytamy w opisie gry na stronie Xbox.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Minecraft Legends debiutuje dziś nie tylko na platformach sprzętowych Microsoftu, ale także na konsolach PlayStation 4, PlayStation 5 oraz Nintendo Switch. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi produkcji opracowanej przez Mojang Studios i Blackbird Interactive.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!