Dziś premiera Mahokenshi. Gotowi na samurajską przygodę?

Jakub Smolak
2023/01/24 16:00

Propozycja dla wszystkich tych, którzy nie planują grać dziś w Forspoken.

Oczywiście, dzisiejszą najgłośniejszą premierą jest Forspoken. Przypomnijmy, że produkcja autorstwa Luminous Productions zebrała przeciętne noty w przedpremierowych recenzjach. Jeśli to Was zniechęciło, przez co zrezygnowaliście z zakupu gry, to mamy dla Was ciekawą alternatywę. Dziś na rynku debiutuje również Mahokenshi.

Dziś premiera Mahokenshi. Gotowi na samurajską przygodę?

Mahokenshi debiutuje na Steam

Mahokenshi to propozycja od ekipy Game Source Studio. Jest to taktyczna turówka, w której wcielimy się w potężnego, magicznego samuraja. Ciekawa propozycja dla osób lubiących RPG i strategie.

„Twoim obowiązkiem jest używać miecza i magii, by bronić Niebiańskich Wysp przed wszelkim zagrożeniem chcącym je splugawić. Rzuć wyzwanie losowi i stwórz talię kart, dzięki której pokonasz wrogów oraz ukończysz misje. Rozwijaj postać z każdą rozgrywką i zostań Mahokenshi, którego ten świat potrzebuje” – czytamy w opisie gry na Steam.

Swoją przygodę rozpoczynamy od wyboru swojego samurajskiego domu (Szafiru, Topazu, Rubinu lub Jadeitu), bowiem w trakcie kampanii wcielamy się właśnie w mahokenshi, czyli nadzwyczajnego samuraja. Niezależnie od dokonanego wyboru będziemy musieli eksplorować Niebiańskie Wyspy, broniąc rozmaitych terenów przed licznymi zagrożeniami.

Mahokenshi to gra, w której kolekcjonujemy rozmaite karty (łącznie do zebrania jest ich aż 200) i budujemy talię, a następnie korzystamy z niej, walcząc z napotkanymi przeciwnikami. Wraz z postępami w kampanii rozwijamy swoją postać, zwiększając szanse na zwycięstwo w kolejnych potyczkach, zdobywając liczne modyfikatory i nie tylko. Na wyróżnienie zasługuje również starannie wykonana oprawa graficzna.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!