Dziś premiera gry Tchia. Twórcy zapraszają do bogatego świata

Jakub Smolak
2023/03/21 21:30
0
0

Gra jest już dostępna na konsolach PlayStation oraz PC.

Deweloperzy ze studia Awaceb oraz ekipa wydawnicza firmy Kepler Interactive zapraszają graczy na tropikalną przygodę do otwartego i pełnego aktywności świata. Gra Tchia dziś debiutuje na rynku, a twórcy przygotowali z tej okazji specjalny trailer. Zachęcamy do zapoznania się z wideo, które rzuci nowe światło na tę nieszablonową produkcję.

Dziś premiera gry Tchia. Twórcy zapraszają do bogatego świata

Gra Tchia jest dostępna w PlayStation Plus Extra

W ostatnim czasie mogliśmy podziwiać grę Tchia na kilku ciekawych prezentacjach, gdzie pokazywano najważniejsze elementy rozgrywki. Już teraz posiadacze PC oraz konsol PlayStation 4 i PlayStation 5 mogą się na własnej skórze przekonać, czy gra autorstwa studia Awaceb to udana produkcja.

„Dołącz do Tchii podczas jej tropikalnej przygody w otwartym świecie, w trakcie której musi uratować ojca z rąk okrutnego tyrana Meavora, władcy archipelagu. Wspinaj się, szybuj, pływaj oraz żegluj łodzią po pięknych wyspach, odkrywając otwarty świat, oparty na zaawansowanym modelu fizycznym” – czytamy w opisie gry.

Warto dodać, że Tchia jest dostępne w katalogu usługi PlayStation Plus Extra. Wersję pecetową na ten moment kupicie wyłącznie za pośrednictwem sklepu Epic Games Store.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!