Dying Light 2 z „najbardziej ambitną aktualizacją”. Patch wprowadzi broń palną

Mikołaj Ciesielski
2024/02/20 08:35
1
0

Wszyscy posiadacze podstawowej wersji gry otrzymają również za darmo dodatek Bloody Ties.

Niecałe dwa tygodnie temu w Dying Light 2: Stay Human ruszyło wydarzenie związane z obchodami Roku Smoka. Okazuje się jednak, że to nie koniec atrakcji, które Techland przygotował na ten miesiąc. Już za kilka dni wspomniana produkcja doczeka się „najbardziej ambitnej aktualizacji”, a wszyscy posiadacze podstawowej wersji Dying Light 2: Stay Human otrzymają za darmo dodatek Bloody Ties.

Dying Light 2 z „najbardziej ambitną aktualizacją”. Patch wprowadzi broń palną

Gracze Dying Light 2 otrzymają za darmo dodatek Bloody Ties. Techland zapowiada „najbardziej ambitną aktualizację”

Zgodnie z przekazanymi informacjami Dying Light 2: Stay Human już 22 lutego 2024 roku – czyli w najbliższy czwartek – otrzyma aktualizację Firearms, która wzbogaci grę o broń palną. Do dyspozycji graczy oddana zostanie m.in. strzelba, karabin czy też pistolet maszynowy. Wspomniany patch ma również wprowadzić nową zawartość zarówno w trybie solo, jak i kooperacji. Nie zabraknie też kilku poprawek graficznych.

To jednak nie koniec wartych uwagi informacji. Już 22 lutego 2024 roku w sklepach zadebiutuje Dying Light 2: Stay Human - Reloaded Edition. Nowa edycja będzie składać się z „podstawki”, dodatku Bloody Ties oraz całej wydanej do tej pory zawartości. Wspomniane wydanie zastąpi standardową wersję Dying Light 2: Stay Human, a jej posiadacze otrzymają Reloaded Edition za darmo.

GramTV przedstawia:

Niestety Techland podzielił się także mniej przyjemnymi wiadomościami. Polskie studio poinformowało bowiem o opóźnieniu trybu Nightmare oraz funkcji Tower Raids. Pierwszy wariant rozgrywki ma trafić w ręce graczy wiosną 2024 roku wraz z kolejną dużą aktualizacją. W drugim przypadku deweloperzy zamierzają przeprowadzić testy społecznościowe, by zebrać więcej opinii od graczy.

Na koniec przypomnijmy, że Dying Light 2: Stay Human dostępne jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat najnowszej produkcji Techlandu, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Dying Light 2: Stay Human - recenzja. Gdzie zombiaki rąbią, tam głowy lecą.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
1
Yarod
Gramowicz
20/02/2024 09:45

W końcu. 

Czekałem na to a tak się idealnie składa, że właśnie zacząłem ogrywać drugi raz, bo za pierwszym razem się odbiłem mniej więcej w połowie.

Aczkolwiek mam nadzieję, że nadal będzie to na zasadzie, że amunicja vedzie drogą i że będzie to broń którą trzeba wykorzystywać z głową.