Obchody Roku Smoka w Dying Light 2. Techland zaprasza do wspólnego świętowania

Patrycja Pietrowska
2024/02/08 16:45
0
0

Twórcy Dying Light 2 przygotowali dla graczy kilka nagród z okazji obchodów Roku Smoka.

Pod koniec ubiegłego roku gracze mogli wziąć udział w specjalnym wydarzeniu, które łączyło uniwersum Dying Light 2 z For Honor. W produkcji Techlandu mogliśmy wówczas zmierzyć się z kensei, strażnikiem i berserkiem, a za pokonanie wojowników oferowano cenne nagrody. Twórcy przygotowali teraz kolejny event, tym razem związany z obchodami Roku Smoka.

Obchody Roku Smoka w Dying Light 2. Techland zaprasza do wspólnego świętowania

Rok Smoka w Dying Light 2. Na graczy czekają cenne nagrody

Jak podaje oficjalny blog Dying Light, od dzisiaj do 19 lutego 2024 roku możemy spodziewać się nowych, Smoczych Błogosławieństw. Na mapie pojawiają się również misje ratunkowe – za niesienie pomocy Ocaleńcom i espekom gracze będą nagradzani Czerwonymi Kopertami, które zawierać mogą między innymi walutę Starego Świata czy próbki mutacji. Ponadto wykonywanie kolejnych celów zaowocuje otrzymaniem przedmiotów z Pakietu Smoczego Wojownika.
Dodatkowo w trakcie obchodów Roku Smoka można bezpłatnie otrzymać Maskę Smoka z Błękitną Obwódką poprzez Azyl Pielgrzyma. Twórcy zapraszają także do uczestniczenia w transmisjach na żywo na Twitchu, podczas których pojawi się okazja do zdobycia unikalnego, postapokaliptycznego stroju Smoczego Wojownika.
Na zakończenie przypominamy, że w Dying Light 2 Stay Human zagramy na PC oraz na konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Produkcja zadebiutowała na rynku 4 lutego 2022 roku.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!