Diablo Immortal – nowości na pierwszą rocznicę. Nowa klasa i region

Wincenty Wawrzyniak
2023/05/21 12:30
4
1

Już niedługo będziemy obchodzić pierwszą rocznicę gry Diablo Immortal.

Przedstawiciele studia Blizzard Entertainment zapowiedzieli z okazji pierwszej rocznicy gry Diablo Immortal sporo nowości, które trafią do produkcji w ramach kilku dużych aktualizacji. Pierwsza z nich ma zadebiutować już 2 czerwca – dokładnie w urodziny tytułu. Ponadto, z racji tego, iż rocznica debiutu Diablo Immortal zbiega się z premierą wczesnego dostępu gry Diablo IV, do mobilnej produkcji trafią elementy kosmetyczne związane z najnowszą odsłoną serii.

Diablo Immortal – nowości na pierwszą rocznicę. Nowa klasa i region

Mnóstwo nowości na rocznicę Diablo Immortal

W najnowszym wpisie na oficjalnej stronie gry zapowiedziano, że świętowanie rocznicy będzie trwać przez około dwa miesiące. Do tego czasu w grze pojawi się między innymi zupełnie nowa klasa postaci oraz nowy region o nazwie Kolebka Starożytnych.

2 czerwca do produkcji trafi wydarzenie o nazwie Bezlitosne monstrum, razem z przepustką bitewną Dzieci Lilit oraz Widmowym Bazarem Dziedzictwa nienawiści. Od połowy czerwca gracze będą mogli zwiedzać wspomnianą już tajemniczą wyspę o nazwie Kolebka Starożytnych. Nowy obszar zapewni dostęp do kolejnych zadań związanych z wątkiem fabularnym, zaoferuje nowe zlecenia poboczne oraz nowe wydarzenia w strefach PvP.

GramTV przedstawia:

Na koniec – w lipcu – do gry trafi nowa klasa postaci, która specjalizuje się w walce na średni dystans przy użyciu klasycznego typu broni. Więcej szczegółów mamy poznać bliżej samej premiery aktualizacji. Zdaniem deweloperów zaprezentowana wyżej zawartość jest jedynie wycinkiem tego, co trafi do Diablo Immortal.

Przypomnijmy, że Diablo Immortal zadebiutowało na rynku 2 czerwca ubiegłego roku na urządzeniach mobilnych z systemami Android oraz iOS. Produkcja jest także dostępna na komputerach osobistych.

Jaką klasą postaci grasz w Diablo IV?

Komentarze
4
Silverburg
Gramowicz
21/05/2023 17:10

Czy tylko ja przeczytałem "Nowa kasa"?

SebekPL2
Gramowicz
21/05/2023 15:40

Że też to jeszcze jest na nogach

KotRyszard
Gramowicz
21/05/2023 13:14

Nowa klasa w Diablo Immortal to zapowiedź wprowadzenia tej samej klasy w D4.

Pajonk78
Gramowicz
21/05/2023 12:23

Uhuhu Ashava również w Immortalu. :D