Diablo 4 na jeszcze jednym zwiastunie premierowym. Blizzard podgrzewa atmosferę

Mikołaj Ciesielski
2023/05/23 07:25

Najnowszy materiał promocyjny skupia się na fabule nadchodzącej odsłony serii Diablo.

Już w zeszłym tygodniu mieliśmy okazję zobaczyć premierowy zwiastun Diablo 4, w którym wykorzystano jeden z utworów Billie Eilish. Okazuje się jednak, że to nie koniec atrakcji. Blizzard postanowił bowiem opublikować kolejny materiał promocyjny nadchodzącej odsłony serii Diablo. Wczoraj do sieci trafił drugi trailer premierowy, za którego sprawą przybliżono fabułę wspomnianej produkcji.

Diablo 4 na jeszcze jednym zwiastunie premierowym. Blizzard podgrzewa atmosferę

Diablo 4 z kolejnym zwiastunem premierowym. Kinowy zwiastun przybliża fabułę

W najnowszym zwiastunie znalazło się sporo ujęć z poprzednich materiałów promocyjnych, a także kilka scenek przerywnikowych, które gracze mieli okazję zobaczyć w trakcie beta testów. Trailer skupia się oczywiście na powrocie Lilith, a w tle możemy usłyszeć utwór „Nightmare” w wykonaniu Halsey. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

Odkryj splugawioną krainę Sanktuarium, która pogrąża się w nowej erze mroku. Lilith, córka Mefista, władcy nienawiści, powróciła z wygnania i teraz jej nienawistny wpływ zagraża pochłonięciem całego świata. Tylko Ty i Twoi towarzysze możecie zapobiec zniszczeniu Sanktuarium przez Lilith – czytamy w opisie gry na stronie PlayStation.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Diablo 4 zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Oficjalna premiera odbędzie się 6 czerwca 2023 roku. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z naszymi wrażeniami z przeprowadzonych jakiś czas temu testów beta: Diablo 4 – już graliśmy. Kolejka do piekła.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!