Destiny 2 - Bungie już niedługo zaprezentuje plany na kolejne miesiące

Chciałoby się powiedzieć, że tradycja to tradycja – już niedługo Bungie zaprezentuje plany na najbliższe miesiące w świecie Destiny 2!

Destiny 2 - Bungie już niedługo zaprezentuje plany na kolejne miesiące

Bungie przyzwyczaiło graczy do tego, że mniej więcej na przestrzeni sierpnia i września prezentuje to, co pojawi się w świecie Destiny 2 w najbliższym czasie. A jest o czym rozmawiać dwa sezony dodatku The Witch Queen już za nami, kolejne dwa przed nami, a dalej już tylko zapowiedź kolejnego roku oraz szczegółów związanych z dodatkiem Lightfall.

Wczytywanie ramki mediów.

Destiny 2: Lightfall – prezentacja dodatku już wkrótce?

Dlatego już teraz twórcy serii przygotowują nas na to wydarzenie. Warto zapisać sobie w kalendarzu datę 23. sierpnia 2022 r. – wtedy bowiem dowiemy się wszystkich najważniejszych szczegółów związanych z tym, co przyniesie przyszłość w świecie Destiny 2 zarówno w przypadku kolejnych sezonów oraz wydarzeń im towarzyszących (np. The Dawning), ale również kolejnego dodatku Lightfall, który przez twórców nazywany jest początkiem końca w tej fazie świata Destiny. A z tego, co do tej pory się wydarzyło można sądzić, że będzie się działo i to sporo! A jeśli nie mieliście okazji w ostatnim czasie sprawdzić, co dzieje się na orbicie, to materiał powyżej mniej więcej nakreśli historię z ostatnich sezonów. Pamiętajcie również, że w tym momencie trwa również wydarzenie Solstice of Heroes – to idealny moment na to, aby nadrobić wszystkie zaległości. Nie tylko fabularne.

GramTV przedstawia:

Sprawdź nasze poprzednie teksty o świecie Destiny 2:

Komentarze
2
fenr1r napisał:

Wiadomo już co usuną przy okazji nowego dodatku? Beyond Light wyleci?

Jeśli już miałbym na coś stawiać to raczej Shadowkeep, chociaż to też nie jest wcale takie pewne - może się okazać, że jakaś miejscówka wróci do gry ze względu na fabularne powiązania (patrz - Leviathan w tym sezonie). Księżyc jest zbyt ważny, więc Shadowkeep może odpaść tylko od strony fabularnej, ale raczej nie miejscówki jako takiej. Za to ja stawiam zniknięcie Nessusa, bo już trochę za długo w tej grze buja i jest chyba obok EDZ jedyną miejscówką, która jest w grze od początku. 

No chyba, że EDZ zostanie zmiecione z powierzchni ziemi i zostanie tylko Kosmodrom. Nie wiadomo - prezentacja jest 23.08, Gamescom zaczyna się 24.08... a jako, że szykujemy się tam wybierać, to liczę że Bungie będzie w Kolonii ;)

Edytowany przez Muradin_07. [2022/07/23 08:59]

fenr1r
Gramowicz
23/07/2022 07:31

Wiadomo już co usuną przy okazji nowego dodatku? Beyond Light wyleci?