Deadpool mógł pojawić się w Doktor Strange 2. Scenarzysta zdradził szczegóły

Radosław Krajewski
2022/05/14 11:00
0
0

Twórcy nowego filmu Marvela planowali wiele interesujących gościnnych występów.

Doktor Strange w multiwersum obłędu przyniósł sporo niespodzianek, a jedna z nich została oficjalnie ujawniona przez aktorkę, która dołączyła do uniwersum Marvela. Niedawno scenarzysta Michael Waldron ujawnił, że były plany zaproszenia Toma Cruise’a do udziału w filmie, ale spełzły one na niczym, gdy okazało się, że aktor nie będzie mógł pojawić się na planie ze względu na konflikt harmonogramu. Nie był to jedyny aktor, który mógł zaliczyć gościnny występ. Innym miał być Ryan Reynolds, którego Deadpool mógł zostać wprowadzony do MCU właśnie w drugiej części Doktora Strange’a.

Deadpool mógł pojawić się w Doktor Strange 2. Scenarzysta zdradził szczegóły

W czerwcu ubiegłego roku aktor podzielił się zdjęciem w swoich mediach społecznościowych, w których zapowiedział wycieczkę wraz z maską Deadpoola schowaną w plecaku. Plotkowano wtedy, że Reynolds leci na plan Doktora Strange’a w multiwersum obłędu. Jednak w lutym bieżącego roku aktor kategorycznie zaprzeczył, że pojawi się w filmie. Tym razem nie powtórzyła się sytuacja z Andrew Garfielda i Tobeya Maguire’a ze Spider-Man: Daleko od domu i gwiazdora rzeczywiście zabrakło w najnowszej produkcji Marvela. Jak jednak zdradził Waldron były plany, aby Pyskaty Najemnik zaliczył niewielką rolę.

Tak, rozmawialiśmy o tym. Myślę, że rozmawialiśmy o wszystkim w tym filmie. Więc byłoby szaleństwem, gdybyśmy tego nie poruszali, ale ostatecznie nie wydawało się to… Po prostu nie pasowało do tego miejsca. Ale tak, oczywiście o tym rozmawialiśmy.

GramTV przedstawia:

Widzowie, którzy zaliczyli już seans nowego Doktora Strange’a wiedzą, że film stawia na nieco mroczniejszy i poważniejszy klimat, niż inne filmy z Marvela. Tym samym głupkowaty, wulgarny i oparty na seksualnych aluzjach humor Deadpoola nie pasowałby do tonu filmu. Po przejęciu projektu przez Sama Raimiego twórcy zrezygnowali z pomysłu wprowadzenia postaci Ryana Reynoldsa do MCU właśnie w tej produkcji.

Za Doktor Strange w multiwersum obłędu odpowiada Sam Raimi, reżyser pierwszej filmowej trylogii o Spider-Manie. W obsadzie znaleźli się: Benedict Cumberbatch, Benedict Wong, Rachel McAdams, Elizabeth Olsen, Chiwetel Ejiofor, Xochitl Gomez oraz Bruce Campbell. Film zadebiutował w kinach 6 maja 2022 roku.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!