Dead Space Remake w złocie. Deweloperzy z EA Motive potwierdzają świetne wieści

Mikołaj Ciesielski
2022/12/16 10:45

Odświeżona wersja przygód Isaaca Clarka zadebiutuje już w przyszłym miesiącu.

Dead Space Remake w złocie. Deweloperzy z EA Motive potwierdzają świetne wieści

Dziś informowaliśmy Was już, że Dead Space Remake zapewni wszystkim graczom „niepowtarzalne” doświadczenia. Okazuje się jednak, że to nie koniec ważnych informacji ze wspomnianą produkcją. Deweloperzy ze studia EA Motive poinformowali bowiem, że odświeżona wersja przygód Isaaca Clarka osiągnęła tzw. złoty status.

Prace nad Dead Space Remake zostały zakończone.

Oznacza to, że właściwe prace nad grą zostały zakończone, a sama produkcja może już zostać wysłana do tłoczni. Gracze nie powinni obawiać się więc ewentualnych opóźnień i mogą bez obaw odliczać dni do styczniowej premiery. Deweloperzy ze studia EA Motive z pewnością poświęcą natomiast ten czas na przygotowanie premierowej aktualizacji, której zadaniem będzie wyeliminowanie różnego rodzaju błędów i poprawa stabilności gry.

Klasyka horroru science fiction powraca, przebudowana od podstaw, z poprawioną grafiką i trójwymiarowym dźwiękiem atmosferycznym. Od przerażająco szczegółowych pomieszczeń i przestrzeni roboczych pomordowanych członków załogi po upiorne odgłosy opuszczonego statku kosmicznego – teraz nic ci nie przerwie eksploracji wspaniałego otoczenia sci-fi i doświadczania nieprzewidywalnych chwil pełnych napięcia – głosi opis gry na Steam.

Na koniec przypomnijmy, że Dead Space Remake zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Produkcja ma zadebiutować na wymienionych platformach 27 stycznia 2023 roku. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi gry dla wersji PC.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!