Sprzedaż Dead Cells przekroczyła 10 mln sztuk. Twórcy zapowiadają dalszy rozwój

Wincenty Wawrzyniak
2023/06/08 19:45
0
0

Niestety, na razie nie mamy raczej na co liczyć w kwestii ewentualnej kontynuacji.

Przedstawiciele firm Motion Twin, Evil Empire oraz Merge Games ogłosiły świetną wiadomość dla fanów gry Dead Cells (podajemy za serwisem Metro). Produkcja sprzedała się już w ponad 10 milionach egzemplarzy. Taki wynik udało się jej osiągnąć po sześciu latach od premiery w ramach wczesnego dostępu na platformie Steam jeszcze w 2017 roku. Deweloperzy potwierdzili, że zamierzają dalej rozwijać tytuł.

Sprzedaż Dead Cells przekroczyła 10 mln sztuk. Twórcy zapowiadają dalszy rozwój

Dead Cells ze świetną sprzedażą. Dalszy rozwój

Zdaniem samych twórców Dead Cells osiągnęło taki wynik dzięki ciągłym aktualizacjom z nową zawartością – tych bowiem było łącznie 34. Warto też zaznaczyć, że od premiery gry ukazały się cztery płatne dodatki, z czego najnowszy, Return to Castlevania, miał swoją premierę w marcu bieżącego roku.

Studio pracuje aktualnie nad kolejnymi aktualizacjami. Plany obejmują rozwijanie gry do 2025 roku. Ma to oczywiście swój minus. Jeżeli mieliście nadzieję na sequel w najbliższej przyszłości, to musicie uzbroić się w cierpliwość.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy jeszcze, że Dead Cells zadebiutowało 7 sierpnia 2018 roku na komputerach osobistych, konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz na Nintendo Switch. Gra jest również dostępna na konsolach nowej generacji dzięki wstecznej kompatybilności.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!