Dave the Diver z DLC dla fanów Godzilli. Darmowy dodatek jest już dostępny

Patrycja Pietrowska
2024/05/25 17:00
0
0

Rozszerzenie będzie dostępne przez ograniczony czas.

Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że Dave the Diver otrzyma pudełkowe wydanie na Nintendo Switch. Fizyczna edycja gry trafi na rynek już za kilka dni, jednak to nie koniec dobrych wieści dla entuzjastów przygód Dave’a. Twórcy ogłosili bowiem, że darmowe DLC Godzilla jest już dostępne do pobrania.

Dave the Diver z DLC dla fanów Godzilli. Darmowy dodatek jest już dostępny

Dave the Diver – darmowe DLC Godzilla już dostępne

Zgodnie z przekazanymi na platformie Steam informacjami, Dave the Diver otrzymało już darmowy dla posiadaczy podstawowej wersji gry dodatek Godzilla. Rozszerzenie oferuje sporo nowej zawartości, w tym kolejne trzy misje dostępne po zakończeniu piątego rozdziału, nowe dania inspirowane Godzillą i Ebirah, a także figurki, które można odnaleźć w grze. DLC dostępne będzie przez ograniczony czas, jednak bez obaw – zainteresowani mogą pobrać dodatek do 23 listopada 2024 roku.

Deweloperzy zadbali nie tylko o dodatkowe atrakcje, ale także o kilka ulepszeń. Poprawki obejmują między innymi przerywniki filmowe, wygląd ikon personelu, ulepszony system aktualizacji brakujących osiągnięć czy wyświetlanie gwiazd pojawiających się w ciemnej części półksiężyca. Ponadto naprawiono szereg błędów związanych ze znikaniem broni, postępami w niektórych misjach, czy wydajnością pracowników w restauracjach sushi.

DAVE THE DIVER to swobodna, przygodowa gra RPG dla jednego gracza, w której w ciągu dnia eksploracja głębin i łowienie ryb, a nocą zarządzanie restauracją sushi. Dołącz do Dave'a i jego dziwacznych przyjaciół, którzy starają się odkryć sekrety tajemniczej Blue Hole. – głosi opis gry Dave the Diver na platformie Steam.

GramTV przedstawia:

Przy okazji warto wspomnieć, że Dave the Diver jest aktualnie dostępne z 25% zniżką na platformie Steam. Oznacza to, że grę zakupimy w cenie 68,99 zł. Promocja potrwa do 3 czerwca 2024 roku.

Dave the Diver zadebiutował na rynku 28 czerwca 2023 roku. Kilka miesięcy temu deweloperzy informowali, że ich dzieło osiągnęło kolejny kamień milowy, sprzedając się w liczbie ponad 3 milionów egzemplarzy. Tytuł może pochwalić się również „przytłaczająco pozytywnym” odbiorem ze strony użytkowników platformy Valve – aż 97% z ponad 91 tysięcy recenzji zachwala grę.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!